فرمانده انتظامی رودبار خبر داد:

ممانعت پلیس از خودکشی جوان 29 ساله در منجیل

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 آگوست 2023 | 20:46 ب.ظ
ممانعت پلیس از خودکشی جوان 29 ساله  در منجیل فرمانده انتظامي شهرستان رودبار گفت: ماموران کلانتری۱۳ با حضور و اقدام هوشمندانه و به موقع مانع از خودکشی شهروند۲۹ ساله شدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ “عیسی روشن قلب” در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسي 110 مبنی بر قصد خودکشی فردی در منطقه پارک ساحلی سد منجیل […]

فرمانده انتظامي شهرستان رودبار گفت: ماموران کلانتری۱۳ با حضور و اقدام هوشمندانه و به موقع مانع از خودکشی شهروند۲۹ ساله شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ “عیسی روشن قلب” در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسي 110 مبنی بر قصد خودکشی فردی در منطقه پارک ساحلی سد منجیل شهرستان رودبار، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ در محل حاضر شدند.

وی با بيان اينكه پس از حضور پليس در آدرس مورد نظر مشاهده شد يك زن جوان بر روی سد منجیل قصد پریدن به پایین و خودكشي دارد افزود: اقدام به موقع و تلاش‌هاي پليس، مانع از خودكشي این شهروند ۲۹ ساله شد و به آغوش گرم خانواده بازگشت .

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار خاطرنشان كرد: طبق بررسي‌هاي صورت گرفته علت و انگیزه این فرد از اقدام به خودکشی، مشکلات روحی و خانوادگی بوده است.

اين مقام انتظامي در پايان با اشاره به اينكه ياس و نااميدي، نداشتن اعتماد به نفس در مبارزه با مشکلات زندگی و یک تصمیم آنی باعث بروز چنین مشکلاتی مي‌شود و بيان داشت: مشاوران پلیس در مقرهای انتظامی آمادگی ارائه خدمات مشاوره‌ای و رفع مشکلات شخصی و خانوادگی شهروندان را دارند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار