افتخاری دیگر برای سرزمین مه و خورشید و شهرستان رودبار؛

بانوی گلنگشی، معلم نمونه کشور شد

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: یکشنبه 30 آوریل 2023 | 15:48 ب.ظ
بانوی گلنگشی، معلم نمونه کشور شد معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان گیلان گفت: زینب فتحی زاده گلنگشی آموزگار منطقه سنگر از میان ۵ هزار و ۴۹۷ نفر که در مرحله خوداظهاری شرکت کرده بودند؛ پس از مرحله بررسی مدارک و مستندات، عنوان معلم نمونه کشوری را از آنِ خود کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی […]

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان گیلان گفت: زینب فتحی زاده گلنگشی آموزگار منطقه سنگر از میان ۵ هزار و ۴۹۷ نفر که در مرحله خوداظهاری شرکت کرده بودند؛ پس از مرحله بررسی مدارک و مستندات، عنوان معلم نمونه کشوری را از آنِ خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، حسین زره کارگر با اشاره به مسیر طی شده تا انتخاب معلم نمونه کشوری اظهار داشت: از مجموع ۱۶ هزار و ۵۰۰ همکار آموزشی ، ۵ هزار و ۴۹۷ نفر در خوداظهاری اولیه شرکت کردند که پس از مرحله بارگذاری مدارک ، مستندات یک هزار و ۵۷۱ نفر توسط مدیران مدارس تأیید شد. وی افزود: در این مرحله پس از داوری در سطح مناطق که توسط ۴ ارزیاب انجام شد؛ در مجموع ۱۱۴ نفر به عنوان معلم برتر استانی و ۷ نفر برای گزینش نماینده استان گیلان در سطح کشور معرفی شدند.

 

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به برخی ویژگی های معلم نمونه برگزیده کشوری خاطرنشان کرد: زینب فتحی زاده گلنگشی آموزگار مدرسه سید جمال الدین اسدآبادی منطقه سنگر، دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته روان شناسی و ۱۱ سال سابقه خدمت است.

 

وی خاطرنشان کرد: چاپ مقاله در روزنامه ها ، تولید بیش از ۲۰ محتوای آموزشی، کسب عناوین متعدد در مسابقات و جشنواره های آموزشی و فرهنگی، تدریس ضمن خدمت در کارگاه های آموزشی و سوابق داوری جشنواره های جابربن حیان و جلوه های معلمی بخش هایی از سوابق این معلم نمونه کشوری است.

 

گفتنی است؛ پیش از این نیز یک فرهنگی دیگر از بخش خورگام، آقای نادر یعقوبی گردویشه در سال ۹۸ عنوان معلم نمونه سال را کسب کرده بود.

 

ضمن تبریک روز معلم و کسب این مهم توسط فرزند سرزمین مادری، آرزوی موفقیت و درخشش برای این بانوی فرهنگی و تمامی فرهنگیان شهرستان رودبار داریم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار