معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش گیلان خبر داد؛

اسکان تابستانی بیش از ۲۳ هزار خانوار فرهنگی در مدارس گیلان

صابر کریمی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 20 سپتامبر 2022 | 07:47 ق.ظ
اسکان تابستانی بیش از ۲۳ هزار خانوار فرهنگی در مدارس گیلان به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش گیلان گفت: از ابتدای تابستان تا کنون ۲۳ هزار و ۳۱۴ خانوار فرهنگی معادل ۹۵ هزار و ۷۸۹ نفر از امکانات رفاهی و اقامتی مدارس گیلان استفاده کردند.   حسین زره کارگر با اشاره به اینکه شهرستان‌های رشت، […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش گیلان گفت: از ابتدای تابستان تا کنون ۲۳ هزار و ۳۱۴ خانوار فرهنگی معادل ۹۵ هزار و ۷۸۹ نفر از امکانات رفاهی و اقامتی مدارس گیلان استفاده کردند.

 

حسین زره کارگر با اشاره به اینکه شهرستان‌های رشت، بندرانزلی، آستارا و لاهیجان بیشترین مقصد مسافران فرهنگی بودند گفت: بیشترین فرهنگیان هم از استان‌های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، خوزستان، اصفهان و آذربایجان غربی تابستان امسال به گیلان آمدند.

 

وی گفت: ۳۴ پایگاه فعال، ۱۶۵ مدرسه، هزار و ۳۵۳ کلاس درس و ۹ مرکز رفاهی تابستان امسال به عنوان محل اسکان مسافران فرهنگی در نظر گرفته شده بود.

 

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به درجه بندی کلاس‌ها بر اساس امکانات پذیرایی افزود: ۹۰ کلاس ویژه، ۸۴۵ کلاس با درجه الف و ۴۱۸ کلاس با درجه ب برای اسکان فرهنگیان در گیلان آماده شده بود.

 

حسین زره کارگر گفت: امکاناتی نظیر وسایل سرمایشی و صوتی – تصویری مناسب با توجه به درجه بندی کلاس‌ها در اختیار مسافران قرار گرفت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار