در سال 1400 صورت پذیرفت؛

رشد ۱۱/۵ درصدی جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی رستم آباد

مجید رضایی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 5 جولای 2022 | 17:15 ب.ظ
رشد ۱۱/۵ درصدی جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی رستم آباد   بیش از ۵۳۰۰ بیمه شده اصلی و افزون بر ۲۵۰۰ مستمری بگیر به اتفاق افراد تبعی خود تحت پوشش تامین اجتماعی رستم آباد قرار داشته و بابت ارائه تعهدات به آنها در سه ماهه اول سالجاری بیش از ۳۶ میلیارد تومان پرداخت گردیده است . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر ، خداداد […]

 

بیش از ۵۳۰۰ بیمه شده اصلی و افزون بر ۲۵۰۰ مستمری بگیر به اتفاق افراد تبعی خود تحت پوشش تامین اجتماعی رستم آباد قرار داشته و بابت ارائه تعهدات به آنها در سه ماهه اول سالجاری بیش از ۳۶ میلیارد تومان پرداخت گردیده است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر ، خداداد چراغی رئیس شعبه رستم آباد با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۱۷۸۰۰ نفر از جمعیت منطقه تحت پوشش تامین اجتماعی استان قرار دارند افزود : این رقم بیانگر رشد ۱۱/۵ درصدی نسبت به ابتدای سال ۱۴۰۰ میباشد .

وی با تاکید بر اینکه شعبه رستم آباد به دلیل فاصله اندک نسبت تعداد بیمه شدگان به مستمری بگیران یعنی ۵۳۱۷ نفر در مقابل ۲۵۱۵ پرونده مستمری دارای کمترین نسبت پشتیبانی با عدد ۲/۱ در سطح استان است افزود : تنها در یکساله اخیر با افزایش ۱۰۵ پرونده مستمری شاهد رشد ۴/۴ درصدی در این بخش بوده ایم .

رئیس تامین اجتماعی شعبه رستم آباد در ادامه اظهار داشت : پرداخت ۳۵ میلیارد تومان انواع تعهدات بلندمدت در قالب انواع مستمری ها تنها در سه ماهه نخست سال در حالی که هنوز تفاوت ماههای فروردین و اردیبهشت پرداخت نشده و با احتساب این رقم ، مبلغ تعهدات در این مدت به ۴۳ میلیارد تومان خواهد رسید بیانگر گستردگی این حجم تعهدات در منطقه است .

 

خداداد چراغی همچنین از صدور ۱۲۶ سند کوتاه مدت در زمینه غرامتها و کمک هزینه ها و پرداخت ۲۷۰ میلیون تومان تعهدات مربوطه در سالجاری خبر داده و افزود : در سه ماهه نخست سال بیش از ۱/۲ میلیارد تومان نیز مقرری بیمه بیکاری پرداخت گردیده است .

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار