نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی؛

دولت لایحه رتبه بندی فرهنگیان را به صورت جامع مورد توجه قرار دهد

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: یکشنبه 5 دسامبر 2021 | 14:32 ب.ظ
دولت لایحه رتبه بندی فرهنگیان را به صورت جامع مورد توجه قرار دهد نماینده مردم رودبار در مجلس ضمن تاکید بر ساماندهی وضعیت و حقوق بازنشسته های لشکری، کشوری و تامین اجتماعی در بودجه ۱۴۰۰، گفت: همسان سازی حقوق بازنشسته ها در بودجه مورد توجه قرار گیرد. به گزارش درفک خبر؛ مهرداد گودرزوندچگینی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، خطاب به […]

نماینده مردم رودبار در مجلس ضمن تاکید بر ساماندهی وضعیت و حقوق بازنشسته های لشکری، کشوری و تامین اجتماعی در بودجه ۱۴۰۰، گفت: همسان سازی حقوق بازنشسته ها در بودجه مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش درفک خبر؛ مهرداد گودرزوندچگینی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، خطاب به وزیر راه و شهرسازی، رسیدگی به راه های فرعی پر خطر رودبار را خواستار شد و خطاب به وزیر نیرو، گفت: در ارتباط با تخصیص بودجه لازم در خصوص سد دیورش رودبار و خطوط انتقال آب شرب به ۵ شهر و ۲۸ روستا اقدامات لازم انجام شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دولت تقاضامندیم در بودجه سال ۱۴۰۰ به موضوع بازنشسته های لشگری، کشوری و تامین اجتماعی و همچنین همسان سازی حقوق بازنشسته ها توجه داشته باشد.

وی یادآور شد: دولت لایحه رتبه بندی فرهنگیان را به صورت جامع مورد توجه قرار دهد.

گودرزوند چگینی در ادامه خطاب به وزیر نفت درباره ۱۲ روستای فاقد گاز رودبار و ۲۴ کیلومتر راه روستایی تذکر داد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار