فرمانده انتظامی رودبار خبر داد:

ایست و بازرسی رودبار محل لو رفتن خواهران قاچاقچی

صابر کریمی
تاریخ انتشار: شنبه 4 دسامبر 2021 | 04:02 ق.ظ
ایست و بازرسی رودبار محل لو رفتن خواهران قاچاقچی به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر فرمانده انتظامی رودبار از کشف ۱۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و دستگیری ۲ متهم خانم در ایست و بازرسی این شهرستان خبر داد. سرهنگ عیسی روشن‌قلب موادمخدر و بلای خانمان‌سوز اعتیاد را تهدیدی جدی برای سلامت فردی و اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: پیشگیری اجتماعی یکی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر فرمانده انتظامی رودبار از کشف ۱۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و دستگیری ۲ متهم خانم در ایست و بازرسی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عیسی روشن‌قلب موادمخدر و بلای خانمان‌سوز اعتیاد را تهدیدی جدی برای سلامت فردی و اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: پیشگیری اجتماعی یکی از راه‌های اساسی مبارزه با اعتیاد است.

وی در ادامه گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی رودبار حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی «رودبار به رشت» به یک دستگاه اتوبوس که از مسیر جنوب به شمال در حال تردد بود، مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار با اشاره به اینکه پلیس حین بررسی این خودرو به حرکات ۲ نفر از مسافران آن مظنون و در بازرسی از وسایل همراه آن‌ها، ۱۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کرد بیان داشت: متهمان ۱۷ و ۲۵ ساله که خواهر هستند دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی ضمن تاکید بر هوشیاری خانواده‌ها از آن‌ها خواست برای ریشه کن کردن اعتیاد که موجب تباهی جوانان و نوجوانان می‌شود ضمن همکاری با نیروی انتظامی، هرگونه اخبار و اطلاعات در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند

 1. نا شناس   دسامبر 4, 2021  

 2. نا شناس   دسامبر 4, 2021  

  فرمانده و مسئول محترم نیروی انتظامی شهرستان رودبار زیتون
  با سلام
  این که گفته شده ان دو خواهر مظلوم که احتمالا از شدت فقر اقتصادی مجبور با حمل مواد مخدر برای احتمالا کل فروش ها مواد مخدر در استان گیلان مجبور به حمل به شرط دریافت پول مواد مخدر و حاضر شدند که هر گونه خطر رو بپذیرند، قبلا و حالا هم آسیب شناسی لازم توسط حتی معاونت اجتماعی پلیس ناجا انجاکم شده
  این که از شهر مبدا که گفته شده از جنوب کشور تا محل کشف که شهر رودبار زیتون است…
  این جای سوال است…
  جای ابهام دارد…
  یعنی پلیس ناجا حوزه ی استحفاظی شهر مبدا و شهرستان مبدا و استان مبدا کشک؟!!!
  یعنی پلیس ناجا حوزه ی استحفاظی شهر ها و شهرستان ها و استان ها محل عبور که اتفاقا همگی بنا بر ادعا دارای ایست بازرسی های خیلی مخوف هم هستند کشک و یعنی نتوانستند مواد مخدر مورد نظر را کشف و آن وقت در شهر رودبار کشف شده است؟!
  اول یک چک به اقتدار خود بزنید و بعد یک تشر و سیلی به افراد مجرم…
  اما اصل مسئله مهم تر است…
  شما خبر ندارید اما از بازرسی ناجا در حوزه ی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور بار ها به صورت نا شناس در شهرستان رودبار به خصوص شهر رودبار حضور داشتند و در جریان کار کرد و اعمال و رفتار شما هستند…
  آقای پلیس که به کشفیات مجموعه ی خودت در مثلا فلان ایست بازرسی شهرستان رودبار افتخار می کنی پس چرا در شهر ها شهرستان رودبار فقط در کم تر از ۵ دقیقه انواع مواد مخدر به خصوص صنعتی و خطر ناک که مشکل و معضل و بحران زا برای جامعه و ملت و کشور و نظام هم بوده هیچ تدبیری اندیشه نکردید یعنی رها کردید و فقط صرفا به گزارش های مردمی ناشی از شکایت اهمیت دادید و می دهید؟!
  طرح ها پلیس در حوزه شناسایی و کشف و تعقیب و حتی پیگرد و تحویل به مراجع قضایی به شدت ضعیف و نا کار آمد و مبهم و شبئه آلود است!!!
  لطفا به داد ستان محترم و قاضی پرونده ی مورد نظر سفارش کنید تا ان مواد فروش ها ظالم و ستم گر و عوضی را که از خانوم ها به عنوان حمل کننده مواد مخدر بهره ی اقتصادی می کشند شناسایی و آاز آن دو ضمانت عدم تکرارعمل جرم اخذ کنند و ضمن معرفی به نهاد ها حمایتی و معیشتی مثل به زیستی و … آزاد کنند.
  زن ها را دست بند و پا بند نزدید. خدا را خوش نمی آید…
  فرماندهی و مسئول پلیس انتظامی مبدا تا محل کشور را مورد باز خواست جدی قرار دهید…

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار