مدیر‌آبفای رودبار خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به روستای دره دشت در سال جاری

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: دوشنبه 29 نوامبر 2021 | 21:27 ب.ظ
آغاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به روستای دره دشت در سال جاری احمد گلباغی، مدیر امور آبفای رودبار گفت: عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به ۳۲ خانوار روستای دره دشت بخش رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار در سال جاری آغاز می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، در راستای برگزاری میز خدمت بسیج سپاه ناحیه رودبار در روستای توریستی و گردشگری دره دشت عملیات اجرایی پروژه […]

احمد گلباغی، مدیر امور آبفای رودبار گفت: عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به ۳۲ خانوار روستای دره دشت بخش رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار در سال جاری آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، در راستای برگزاری میز خدمت بسیج سپاه ناحیه رودبار در روستای توریستی و گردشگری دره دشت عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به ۳۲ خانوار روستای دره دشت بخش رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار در سال جاری آغاز می‌شود.

مدیر امور آبفای رودبار در جریان بازدید میدانی از روستای دره دشت که با حضور معاون سیاسی- اجتماعی فرمانداری این شهرستان و سرپرست بخشداری رحمت آباد و بلوکات انجام شد، گفت: برای آبرسانی به این روستا ۲ دهنه چشمه بهسازی و ۷۵۰ متر لوله‌گذاری اجرا می‌شود.

احمد گلباغی با اشاره به اینکه یک باب مخزن ۲۰ مترمکعبی و یک واحد ایستگاه پمپاژ نیز باید در این روستا احداث شود، افزود: ۷۰۰ میلیون تومان برای اجرای پروژه آبرسانی به این روستا نیاز است.

وی تصریح کرد: ۱۵۰ میلیون تومان از این اعتبار توسط فرمانداری رودبار از محل ارزش افزوده روستاهای فاقد شورا و دهیاری تامین شده است.

“تصاویر میز خدمت ”

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار