فرمانده انتظامی شهرستان رودبار خبر داد:

دستگيری ۶ نفر از عوامل نزاع و درگيری در كمتر از ۵ دقيقه در رودبار

مجید رضایی
تاریخ انتشار: جمعه 11 ژوئن 2021 | 10:28 ق.ظ
دستگيری ۶ نفر از عوامل نزاع و درگيری در كمتر از ۵ دقيقه در رودبار فرمانده انتظامي رودبار از دستگيري ۶ نفر از عوامل نزاع و درگيري در كمتر از ۵ دقيقه با حضور به موقع پليس در اين شهرستان خبر داد. سرهنگ “عيسي روشن قلب” با بیان اینکه بسياري از نزاع ها و درگيري‌ها حاصل ناآگاهي و فقر فرهنگي افرادي است كه هيچ گونه اطلاعي از حقوق اجتماعي ديگران […]

فرمانده انتظامي رودبار از دستگيري ۶ نفر از عوامل نزاع و درگيري در كمتر از ۵ دقيقه با حضور به موقع پليس در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ “عيسي روشن قلب” با بیان اینکه بسياري از نزاع ها و درگيري‌ها حاصل ناآگاهي و فقر فرهنگي افرادي است كه هيچ گونه اطلاعي از حقوق اجتماعي ديگران در جامعه نداشته و قصد دارند براساس خواست خود به منافع مورد نظر برسند گفت: پليس با هرگونه ايجاد ناامني با شدت و با قاطعيت برخورد خواهد كرد.
وي افزود: در پي تماس تلفني با مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰ مبني بر وقوع يك مورد نزاع و درگيري در شهر رودبار بلافاصله ماموران كلانتري ۱۱ رودبار جهت بررسي موضوع به محل اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان رودبار ادامه داد: به علت اختلافات قبلي تعدادي از جوانان با يكديگر درگير و منجر به اخلال در نظم عمومي و مزاحمت براي اهل محل شده بود كه با حضور به موقع و مقتدرانه پليس در كمتر از ۵ دقيقه عوامل درگيري دستگير شدند.
اين مقام انتظامي در پايان با بیان اینکه ۶ نفر از عوامل درگيري دستگير و با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي و از آن طريق روانه زندان شدند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه نزاع و درگيري مراتب را از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.
🔰🔰🔰🔰
@policegilan

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار