طبق اعلام رئیس پارک علم و فناوری گیلان؛

آزمون استخدامی برای جذب ۳ هزار نیروی موسسات و دانشگاه های پژوهشی در گیلان برگزار میشود

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 1 ژوئن 2021 | 07:58 ق.ظ
آزمون استخدامی برای جذب ۳ هزار نیروی موسسات و دانشگاه های پژوهشی در گیلان برگزار میشود دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فن آوری گیلان امسال ۳ هزار نفر نیرو استخدام می کند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، علی باستی، رئیس پارک‌های علم و فن آوری گیلان گفت: اولین آزمون استخدامی جذب نیروهای مورد نیاز دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فن آوری گیلان در سال ۱۴۰۰ […]

دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فن آوری گیلان امسال ۳ هزار نفر نیرو استخدام می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، علی باستی، رئیس پارک‌های علم و فن آوری گیلان گفت: اولین آزمون استخدامی جذب نیروهای مورد نیاز دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فن آوری گیلان در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه ثبت نام و شرکت در این آزمون به صورت اینترنتی بوده و تا روز شنبه ۱۵ خرداد ماه ادامه دارد، افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند.

رئیس پارک‌های علم و فن آوری گیلان، با اشاره به اینکه استخدام نیروها در رشته‌های فنی، تخصصی و آزمایشگاهی است، گفت: آزمون استخدامی دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فن آوری گیلان از طریق سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود.

علی باستی افزود: با جذب این نیروهای متخصص، بخش عظیمی از مشکلاتی که هم اکنون در نگهداری، تعمیر و حفظ آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور وجود دارد، حل می‌شود. او با اشاره به حضور نیروهای شرکتی در این آزمون، تصریح کرد: نیروهای شرکتی واجد شرایط نیز می‌توانند در رشته‌های مرتبط با شغلشان در این آزمون شرکت کنند و برای تبدیل وضعیت‌شان پیش‌بینی‌هایی انجام گرفته است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار