برای نخستین بار در ادوار گذشته و در طول انقلاب؛

اعضای مجمع نمایندگان گیلان میثاق نامه حمایت از رئیسی را امضاء کردند

M.R.M
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 27 می 2021 | 10:09 ق.ظ
اعضای مجمع نمایندگان گیلان میثاق نامه حمایت از رئیسی را امضاء کردند عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس گفت: ۵خردادماه اعضای مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی میثاق‌نامه‌ حمایت از آیت‌الله رئیسی را امضا کردند. درفک خبر / محمدرضا احمدی اظهار داشت: مجمع نمایندگان گیلان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۵ خردادماه برای نخستین بار در ادوار گذشته و در طول انقلاب میثاق‌نامه‌ای را برای […]

درفک خبر / محمدرضا احمدی اظهار داشت: مجمع نمایندگان گیلان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۵ خردادماه برای نخستین بار در ادوار گذشته و در طول انقلاب میثاق‌نامه‌ای را برای حمایت از آیت‌الله رئیسی به‌عنوان یک رئیس جمهور انقلابی امضاء کردند.

 

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس خاطرنشان کرد: براساس  میثاق‌نامه‌ای که امضاء شد آقای آقازاده نماینده مردم رشت و خمام در مجلس به‌عنوان نماینده آیت‌الله رئیسی در استان گیلان انتخاب شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: طبق این میثاق‌نامه همه اعضای مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس به‌عنوان اعضای ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در گیلان حضور دارند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس گفت: دفاتر نمایندگان استان گیلان در مجلس از ۶ خردادماه به‌عنوان ستادهای انتخاباتی آیت‌الله رئیسی اعلام می‌شود و لذا نمایندگان ما در شهرستان‌ها به‌عنوان محوریت ستاد آیت‌الله رئیسی فعالیت خود را آغاز کردند.

احمدی با تأکید بر بی‌سابقه بودن امضای این تفاهم‌نامه خاطرنشان کرد: این موضوع در طول ادوار گذشته بی‌سابقه بوده که همه نمایندگان پای یک کاندیداهای ارزشی، انقلابی و ولایت‌مدار به پا خیزند.

وی تصریح کرد: تمامی تشکل‌های وحدت ملی، ائتلاف نیروهای انقلاب، مجمع یاران و سایر تشکل‌ها در کنار مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس دست به دست هم می‌دهیم تا دولتی انقلابی، ارزشی و پیرو ولایت در رأس امور قرار گیرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار