در نامه ای به دکتر روحانی؛

پیشنهاد شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برای انتصاب یک گیلانی به ریاست سازمان

مجید رضایی
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 می 2021 | 12:29 ب.ظ
پیشنهاد شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برای انتصاب یک گیلانی به ریاست سازمان شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور فرشید بخشی نژاد از استان گیلان، نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس و حسن هاشمی از استان خراسان رضوی را به عنوان کاندیداهای پیشنهادی برای دریافت حکم ریاست سازمان به رئیس‌ جمهور انتخاب کرده است. در انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور که برای معرفی ۳ نفر […]

شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور فرشید بخشی نژاد از استان گیلان، نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس و حسن هاشمی از استان خراسان رضوی را به عنوان کاندیداهای پیشنهادی برای دریافت حکم ریاست سازمان به رئیس‌ جمهور انتخاب کرده است.

در انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور که برای معرفی ۳ نفر کاندیدای ریاست برگزار شد. نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس ، حسن هاشمی از خراسان رضوی و فرشید بخشی‌نژاد از گیلان برای انتخاب و دریافت حکم ریاست سازمان و شورای مرکزی نظام صنفی رایانه‌ایی کشور انتخاب شدند که طبق قانون، رئیس‌‌جمهور از میان این سه گزینه، یک نفر را انتخاب و در آینده نزدیک حکم ریاست را صادر خواهد کرد.

گفتنی است این برای اولین بار در سطح کشور است که شاهد تنوع کاندیداها از استان‌های مختلف در صنف چند هزار نفری برای ریاست سازمان هستیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار