طبق اعلام آب منطقه ای گیلان؛

پروژه احداث سردهنه و کفبند انهار جوبن و رود آباد با پیشرفت ۹۰ درصدی همراه است

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 20 آوریل 2021 | 19:07 ب.ظ
پروژه احداث سردهنه و کفبند انهار جوبن و رود آباد با پیشرفت ۹۰ درصدی همراه است ابراهیم اصلاحی، مدیر مشارکت‌های مردمی و طرح‌های زودبازده آب منطقه‌ای گیلان از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه احداث سردهنه و کفبند انهار جوبن و رود آباد بر روی رودخانه سفیدرود در شهرستان رودبار خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، مدیر مشارکت‌های مردمی و طرح‌های زودبازده آب منطقه‌ای گیلان از پیشرفت فیزیکی ۹۰ […]

ابراهیم اصلاحی، مدیر مشارکت‌های مردمی و طرح‌های زودبازده آب منطقه‌ای گیلان از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه احداث سردهنه و کفبند انهار جوبن و رود آباد بر روی رودخانه سفیدرود در شهرستان رودبار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، مدیر مشارکت‌های مردمی و طرح‌های زودبازده آب منطقه‌ای گیلان از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه احداث سردهنه و کفبند انهار جوبن و رود آباد بر روی رودخانه سفیدرود در شهرستان رودبار خبر داد.

ابراهیم اصلاحی با اعلام این خبر افزود: با توجه به تخریب سردهنه ‌های جوبن و رودآباد شهرستان رودبار در اثر سیلاب سالهای گذشته، تأمین آب قریب به ۸۰۰ هکتار از اراضی منطقه، همواره با سختی و مشکلات خاصی مواجه بود که در نتیجه نیاز به اجرای کفبند و بازسازی سردهنه ‌ها امری ضروری می‌نمود.

وی افزود: در راستای رفع مشکل موجود و با هدف ارائه خدمت بیشتر به کشاورزان عزیز آن منطقه، شرکت سهامی آب منطقه‌ای گیلان نسبت به اجرای پروژه مذکور با استفاده از سنگ لاشه غرقاب در ملات، خشکه چینی با سنگ لاشه، دیوار گابیونی و احداث دو دریچه تنظیم جریان آب اقدام نمود.

مدیر مشارکت‌های مردمی و طرح‌های زودبازده آب منطقه‌ای گیلان در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز پروژه احداث سردهنه و کفبند انهار جوبن و رود آباد بر روی رودخانه سفیدرود حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار