در یک پیام‌رسان #۱۰_میلیونی چه می‌گذرد؟؟؟

مجیدرضایی ماشمیانی
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 17 می 2018 | 15:19 ب.ظ
در یک پیام‌رسان #۱۰_میلیونی چه می‌گذرد؟؟؟ درفک خبر   در یک پیام‌رسان #۱۰_میلیونی چه می‌گذرد؟ هشت رقمی شدن تعداد کاربران سروش، اتفاق ارزشمندی‌ست که شاید زودتر از برنامه‌ریزی ما اتفاق افتاد. اما به هرحال خانواده سروش اکنون ۱۰ میلیون جمعیت دارد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در سروش ۱۰ میلیونی چه می‌گذرد؟ چه اتفاقاتی می‌افتد؟ در سروش ۱۰ میلیونی، […]

درفک خبر

 

در یک پیام‌رسان #۱۰_میلیونی چه می‌گذرد؟

هشت رقمی شدن تعداد کاربران سروش، اتفاق ارزشمندی‌ست که شاید زودتر از برنامه‌ریزی ما اتفاق افتاد. اما به هرحال خانواده سروش اکنون ۱۰ میلیون جمعیت دارد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در سروش ۱۰ میلیونی چه می‌گذرد؟ چه اتفاقاتی می‌افتد؟

  • در سروش ۱۰ میلیونی، روزانه بیش ‌از ۵.۵ میلیون نفر به سرورهای سروش متصل می­شوند و روزانه بیش از ۲.۵ میلیون نفر از خدمات مختلف سروش استفاده می­کنند. در ساعات اوج مصرف حدودا ۱.۲ میلیون نفر از این کاربران بصورت همزمان از سروش استفاده می­کنند!

توجه کنید که در اپ‌های بزرگ کشور مانند تاکسی‌های آنلاین، روزانه یک میلیون درخواست ثبت می‌شود. همینطور در بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین کشور حداکثر روزانه چند صد هزار خرید انجام می‌شود، یا تعداد بازدید ویدیو در سرویس­های ارائه محتوای معروف کشور، در مجموع کمتر از بیست میلیون است.

 

با این توضیح می­خواستیم کمی از گستردگی کار فنی سروش، برایتان بگوییم.

  • در سروش ۱۰ میلیونی، روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون بار فایل، دانلود و آپلود می‌شود!

سروش در این روزها رکورد همزمانی آپلود/دانلود ۱ میلیون کاربر همزمان را تجربه کرده است.

 

  • در سروش ۱۰ میلیونی، حجم دانلود روزانه در حدود ۱۰۰ ترابایت است.

یعنی هر روز به طور متوسط یک میلیون کاربر، ۱۰۰ مگابایت فیلم و عکس ویدیو را بصورت رایگان دریافت می­کنند.

 

  • در سروش ۱۰ میلیونی بیش از ۱.۴ میلیون کانال و ۷۵۰ هزار گروه ساخته شده است.

نکته مهم در مورد کانال‌ها میزان بازدید آن‌هاست. سروش در این ایام رکورد بی‌نظیر بیش از ۷۵ میلیون بازدید روزانه از پست‌های کانال‌ها را تجربه کرده است.

 

  • استفاده از سروش ۱۰ میلیونی به حدی است که حجم پهنای باند مصرفی به ۳۵Gbps رسیده است.

یعنی سروش در همین ابتدای راه، مبدل به یکی از بزرگترین زیرساخت­های ابری ایران شده ­است.

 

این ابتدای راه است. تیم سروش برای میزبانی از تمام ایرانی‌ها تلاش می‌کند. برای رسیدن به محصول ایده‌آلی که رضایت خانواده سروش را جلب کند مسیری را در پیش داریم که تنها با صبر و همراهی شما طی می‌شود. از اینکه با حضور اعضای خانواده ۱۰ میلیونی سروش رکوردهای بی‌نظیری در صنعت IT کشور ثبت شد، خوشحالیم. به تلاش‌مان ادامه می‌دهیم برای اتفاقات بزرگ بعدی …

باور داریم این خانواده فقط با رضایت و همراهی اعضای آن بزرگ‌تر می‌شود و آنچه که تا کنون رخ داده نیز تنها با اتکای به همین حمایت‌ها به وجود آمده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار