با 312 غرق شده در سه ماه نخست سال؛

گیلان در رتبه چهارم غرق شدگان بهار ۹۹ قرار گرفت

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: شنبه 1 آگوست 2020 | 13:00 ب.ظ
گیلان در رتبه چهارم غرق شدگان بهار ۹۹ قرار گرفت ۳۱۲ نفر بر اثر غرق‌شدگی در سه ماهه نخست سال جاری جان خود را از دست دادند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ بنابر آمار ارائه شده توسط سازمان پزشکی قانونی کشور در سه ماهه نخست سال جاری، ۳۱۲ نفر در کشور بر اثر غرق‌شدگی به کام مرگ فرورفتند که ۲۵۵ نفر از آنها […]

۳۱۲ نفر بر اثر غرق‌شدگی در سه ماهه نخست سال جاری جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ بنابر آمار ارائه شده توسط سازمان پزشکی قانونی کشور در سه ماهه نخست سال جاری، ۳۱۲ نفر در کشور بر اثر غرق‌شدگی به کام مرگ فرورفتند که ۲۵۵ نفر از آنها مرد و مابقی (۵۷) نفر زن بودند.بر اساس این آمار، استانهای فارس با ۳۴، خوزستان و مازندران هر کدام با ۲۸ و گیلان با ۲۲ متوفی، بیشترین فوتی‌های ناشی از غرق‌شدگی را در بهار سال جاری به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین در بازه مذکور در استان زنجان تنها یک نفر بر اثر غرق‌شدگی جان خود را از دست داد و در هر کدام از استانهای چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی،کهگیلویه و بویراحمد، گلستان و مرکزی نیز دو نفر بر اثر غرق‌شدگی فوت کردند.

به گفته عباس مسجدی آرانی؛ رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور، در حوزه غرق‌شدگی علی‌رغم کاهش آمار در بهار ۹۹، نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در خرداد ۹۹ آمار افزایشی بوده است.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار