سرهنگ صمدی خبر داد؛

10نفر اراذل اوباش در رشت دستگیر شدند

علی رضایی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 نوامبر 2019 | 19:24 ب.ظ
10نفر اراذل اوباش در رشت دستگیر شدند به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛سرهنگ سیدرسول صمدی گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح برخورد با اراذل و اوباش به مدت دو روز در شهرستان رشت اجرا شد. این مقام انتظامی افزود: در این طرح ۱۰ نفر از اراذل‌ و اوباش که با شرارت و درگیری برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند شناسایی و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛سرهنگ سیدرسول صمدی گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح برخورد با اراذل و اوباش به مدت دو روز در شهرستان رشت اجرا شد.
این مقام انتظامی افزود: در این طرح ۱۰ نفر از اراذل‌ و اوباش که با شرارت و درگیری برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.
وی با اشاره به کشف موادمخدر و سلاح سرد از دستگیر شدگان، گفت: متهمان که دارای سوابق متعدد بودند با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند؛ عمده جرائم افراد دستگیر شده نزاع و درگیری، ایراد ضرب و جرح، قدرت نمایی با سلاح بوده است.
این مقام انتظامی با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، از عزم جدی پلیس برای برخورد با هرگونه ناامنی و شرارت در سطح جامعه خبر داد و تصریح کرد: پلیس با قاطعیت و به صورت قانونی با هرگونه هنجارشکنی برخورد می‌کند.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان از همکاری خوب دستگاه قضایی در طرح برخورد با اراذل و اوباش قدردانی کرد و افزود: تعامل و حمایت دستگاه قضایی از پلیس، نقش موثری در ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس امنیت در جامعه دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار