رهبر معظم انقلاب در دیدار مداحان در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

زن اسلامی، در اجتماع اثرگذار، مدیر خانواده و مایه آرامش مرد است/شاخصه زن غربی، جلب توجه مردان و برهنگی است

مجیدرضایی ماشمیانی
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 8 مارس 2018 | 11:44 ق.ظ
زن اسلامی، در اجتماع اثرگذار، مدیر خانواده و مایه آرامش مرد است/شاخصه زن غربی، جلب توجه مردان و برهنگی است نشریه الکترونیکی شهرستان رودبار؛ 🔰زن اسلامی، در اجتماع اثرگذار، مدیر خانواده و مایه آرامش مرد است ⚠️شاخصه زن غربی، جلب توجه مردان و برهنگی است 🔻رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مداحان به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا (س): 🔹زن در منطق اسلام یک الگو و چارچوب کاملی دارد؛ زن اسلامی عبارت است از آن […]

نشریه الکترونیکی شهرستان رودبار؛

🔰زن اسلامی، در اجتماع اثرگذار، مدیر خانواده و مایه آرامش مرد است
⚠️شاخصه زن غربی، جلب توجه مردان و برهنگی است

🔻رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مداحان به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا (س):

🔹زن در منطق اسلام یک الگو و چارچوب کاملی دارد؛ زن اسلامی عبارت است از آن موجودی که دارای ایمان و عفاف است، متصدی مهم‌ترین بخش تربیت انسان است، در اجتماع اثرگذار است، رشد علمی و معنوی دارد، مدیر کانون بسیار مهم خانواده است و مایه‌ی #آرامش جنس مرد است.

🔹همه‌ی این‌ها در کنار خصوصیات زنانگی مثل لطافت، رقت قلب و آمادگی برای دریافت انوار الهی است. این الگوی #زن_اسلامی است.

🔹در مقابل، در تاریخ همیشه یک الگوی انحرافی وجود داشته است؛ امروز آن #الگوی_انحرافی، زن غربی است که خصوصیت او به‌جای همه‌ی خصوصیات برجسته و ممتازی که از زن اسلامی بیان کردیم، این است که بتواند نظر مردان را جلب کند و موجب التذاذ مرد شود.

🔺لذا شاخصه‌ی #زن_غربی برهنگی است. می‌بینید که مرد باید در مراسم‌هایشان کاملاً پوشیده باشد و زن هرچه ممکن است عریان باشد.

درفک خبر؛

🔰عدالت جنسیتی غربی‌ها فقط حرف است
⚠️بانوان صاحب‌مقام غربی یکی پس از دیگری اعلام کردند که مورد سوءاستفاده قرار گرفته‌اند

🔻رهبر انقلاب، امروز: زن غربی مظهر مصرف، آرایش، جلوه‌گری در مقابل مردان و وسیله‌ی هیجان جنسی مردان است؛ بقیه‌ی حرف‌هایی که می‌زنند مثل #عدالت_جنسیتی، همه #حرف است و ظاهر قضیه است؛ باطن آن، چیز دیگری است.
🔹شنیده‌اید که تعداد قابل توجهی از بانوان صاحب‌مقام غربی در همین چندماه قبل، یکی پس از دیگری اعلام کردند که در زمان جوانی در جریان مسائل اداری مورد سوءاستفاده قرار گرفتند، با زور و خشونت! این‌ها تازه زن‌های برجسته‌ی غربی بودند…

🔹اسلام در را بر روی آن مسیری که جنس زن را به این نقطه‌ی انحراف برساند، به‌وسیله‌ی «حجاب» بسته است.

🔹حجاب، وسیله‌ی مصونیت زن است نه محدودیت.

🔹امروز پرچم #استقلال_هویتی و فرهنگی زنان، در دست زنان ایرانی است و بانوان ایرانی با حفظ #حجاب، استقلال هویتی و فرهنگی خودشان را دارند اعلام می‌کنند و به دنیا صادر می‌کنند؛ یعنی دنیا دارد سخن جدیدی را می‌شنود:
⚠️زن می‌تواند در میدان‌های اجتماعی حضور فعال و تأثیرگذاری عمیق داشته باشد -که امروز زنان کشور ما چنین تأثیرگذاری‌ای دارند- درعین‌حال حجاب و عفاف و وجه تمایز، در معرض سوءاستفاده‌ی مردان قرار نگرفتن، خود را در حد وسیله‌ی التذاذ مردان بیگانه و زیاده‌طلب پایین نیاوردن و تحقیر نکردن، این‌ها از خصوصیات زن امروز ایرانی است. ما این #الگو و چارچوب را داریم.
🔺در میان بانوان ما بعضی در حد بسیار خوب و بعضی در حد متوسط به این الگو توجه دارند

نشریه الکترونیکی درفک خبر؛

⚠️گفتند در دی و بهمن این کار را می‌کنیم و تا اسفندماه بساط جمهوری اسلامی را جمع می‌کنیم!

🔸شتر در خواب بیند پنبه‌دانه…

🔻رهبر انقلاب، امروز: دشمنان انقلاب اسلامی ۴۰ سال است که به‌طور دائم علیه نظام و ایران اسلامی مشغول توطئه هستند و این مایه‌ی افتخار ما است؛ میلیاردها پول خرج می‌شود و شخصیت‌های فکری دور هم می‌نشینند و برای اینکه به نظام ضربه بزنند و آن را ریشه‌کن کنند [برنامه‌ریزی می‌کنند] اما این شجره‌ی طیبه ۴۰ سال است که روزبه‌روز دارد رشد می‌کند و این مایه‌ی افتخار ما است.

🔹علیه هیچ ملت و کشوری این اندازه توطئه وجود نداشته است و درعین‌حال هیچ غلطی هم نتوانسته‌اند بکنند.

🔹در همین چندماه گذشته در اتاق فکر نشستند و برنامه‌ریزی کردند و زمان هم معین کردند: دی‌ماه، بهمن‌ماه و اسفندماه…
گفتند در دی‌ماه این کار را می‌کنیم، در بهمن آن کار را می‌کنیم و تا آخر سال هم بساط جمهوری اسلامی را جمع می‌کنیم! شتر در خواب بیند پنبه‌دانه!

🔺دیدید که در #دی‌ماه ملت ایران چه‌جور جواب دادند؛ در #بهمن‌ماه هم دیدید چه جوابی دادند؛ در #اسفند هم که ملت ایران آماده است و هر متجاوز و هر متعرض و هر غلط‌زیادی‌کنی را سر جای خود می‌نشاند.

درفک خبر؛

⛔️برای حضور در منطقه با آمریکا مذاکره نمیکنیم؛ اینجا منطقه‌ی ماست
⚠️هروقت خواستیم در آمریکا حضور پیدا کنیم با شما #مذاکره میکنیم

🔻رهبر انقلاب، امروز : آمریکا می‌گوید چرا ایران در منطقه حضور دارد؛ آمریکایی که خودش در همه‌جا حضور فتنه‌گرانه و مفسدانه دارد! دولت فتنه‌گر و فسادانگیز آمریکا می‌گوید چرا در منطقه حضور دارید؛ خب، ما در منطقه هستیم، باید از تو اجازه بگیریم؟

🔹ما برای حضور در منطقه بایستی با دولت‌های منطقه مذاکره کنیم، چرا با شما گفتگو کنیم؟ هر وقت خواستیم در آمریکا حضور پیدا کنیم، بله، باید با شما گفتگو کنیم.

🔹همین‌طور کشورهای اروپایی که می‌آیند و می‌گویند که می‌خواهیم با ایران درباره‌ی حضورش در منطقه گفتگو کنیم. به شما چه مربوط است؟ شما چرا اینجا هستید؟ اینجا منطقه‌ی ماست.

🔺ما خودمان با مردم و حکومت‌های منطقه صحبت می‌کنیم و قرار می‌گذاریم و الحمدلله موفق هم شدیم و پیش رفتیم و باز هم پیش خواهیم رفت‌.۹۶/۱۲/۱۷

⛔️اینکه ۴دختر فریب بخورند و روسری را بردارند، مسئله‌ی حقیری است
⚠️آن چیزی که من را حساس میکند این است که از دهان یک گروهی از خواص، مسئله‌ی «حجاب اجباری» مطرح می‌شود

🔻رهبرانقلاب، امروز: پول‌های زیادی خرج می‌کنند، فعالیت زیادی می‌کنند، صدها رسانه را به کار می‌گیرند تابتوانند به طُرق مختلف روی هویت مستقل زن مسلمان اثرگذاری کنند.

🔹این‌همه خرج و زحمت و فکر پشت سر این کار است اما #تلاششان_عقیم_است. نتیجه‌ی کارشان این است که چهار تا دختر در گوشه‌کنار فریب بخورند یا انگیزه‌های گوناگون پیدا کنند که روسری را بردارند که یعنی مثلاً ما چه شدیم.
همه‌ی آن تلاش نتیجه‌اش خلاصه می‌شود در این مسئله‌ی کوچکِ حقیر. تا اینجا مسئله‌ای نیست.

🔹آن چیزی که من را حساس می‌کند این است که می‌بینید از دهان یک گروهی از خواص، مسئله‌ی «حجاب اجباری» مطرح می‌شود.

🔹این معنایش این است که یک عده‌ای -ان‌شاءالله نادانسته- همان خطی را دنبال می‌کنند که دشمن نتوانسته با آن‌همه خرج آن را به نتیجه برساند. روزنامه‌نگار و روشنفکر و آخوند [هم] در آن‌ها هستند.

🔹[می‌گویند] اینکه امام(ره) فرمودند «زن‌ها باحجاب باشند»، همه‌ی زن‌ها را نگفتند! حرف بیخود، ما آن‌وقت بودیم، ما خبر داریم.
امام(ره) در مقابل یک منکر واضحی که به‌وسیله‌ی پهلوی و دنباله‌های پهلوی [رایج شده بود] مثل کوه، محکم ایستادند.

🔹حالا آقا می‌گوید این گناه که از غیبت بزرگ‌تر نیست، چرا شما برای غیبت کسی را تعقیب نمی‌کنید! انسان اینجا از عدم تشخیص رنج می‌برد.

🔹ما که نگفتیم اگر کسی در خانه روسری‌اش را مقابل نامحرم برداشت تعقیب می‌کنیم. آن کاری که در ملأ انجام می‌شود یک کار اجتماعی و تعلیم عمومی است و برای حکومتی که با نام اسلام آمده، تکلیف ایجاد می‌کند. حرام، کوچک و بزرگ ندارد.

🔹حالا کسی در خلوت یک کار غلطی می‌کند، آن بین خود او و خداست؛ اما آنچه در مقابل چشم مردم است، حکومت اسلامی -مثل حکومت پیامبر و حکومت امیرالمؤمنین- وظیفه دارد در مقابل آن بایستد.

🔹این منطق که می‌گوید اجازه دهید مردم خودشان انتخاب کنند، خب برای شراب‌فروشی هم هست. این حرف را در مقابل همه‌ی گناهان بزرگ اجتماعی می‌توان گفت؛ این حرف شد؟

🔺شارع مقدس بر حکومت اسلامی تکلیف کرده که مانع از رواج حرام الهی در جامعه بشود. حکومت اسلامی موظف است مقابل حرام و گناه بایستد. ۹۶/۱۲/۱۷

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
پست بانک رضایی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار