جمع آوری عوارضی امامزاده هاشم؛

فرماندار رودبار از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزادراه رشت-قزوین و بازرسی رودبار خبر داد .

M.R.M
تاریخ انتشار: پنجشنبه 3 ژانویه 2019 | 11:44 ق.ظ
فرماندار رودبار از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزادراه رشت-قزوین و  بازرسی رودبار خبر داد . فرماندار رودبار از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزادراه رشت-قزوین خبر داد پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزادراه رشت-قزوین و بازرسی رودبار خبر داد . وی افزود: با پیگیریهای استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیر کل راهداری و حمل و نقل […]

فرماندار رودبار از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزادراه رشت-قزوین خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛

اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزادراه رشت-قزوین و بازرسی رودبار خبر داد .

وی افزود:

با پیگیریهای استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در آستانه تحقق یکی از مطالبات و دغدغه های مردم شهرستان رودبار هستیم.
فرماندار خاطرنشان کرد:

با جابجایی عوارضی امامزاده هاشم که ثمره تلاشها و پیگیریهای زیاد، مستمر و متوالی است امیدواریم رضایتمندی شهروندان عزیز ما را فراهم نمائیم.
میرغضنفری با بیان اینکه از محل دریافت عوارضی سرمایه گذاری بانک عامل و دیگر مبادی هزینه ای مستهلک می شد اظهار داشت: اقدام و موافقت جابجایی عوارضی رشت – قزوین به سهولت امکان پذیر نبود اما همدلیها و همراهی های مردم و مسئولان و استدلالهای فنی و اقتصادی و اجتماعی این امر مهم در آستانه تحقق است.
فرماندار از صبوری، نجابت و پیگیریهای اقشار مختلف مردم، ائمه جمعه و اعضاء شورای تامین در خصوص مشکلات عوارضی امامزاده هاشم قدردانی کرد.
وی همچنین گفت:

ایستگاه بازرسی نیروی انتظامی نیز از رودبار توام با عوارضی به ورودی استان گیلان در مسیر قزوین به رشت منتقل می گردد تا از ترافیک ایام تعطیلات جلوگیری شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
عکاس و خبرنگار افتخاری ما باشید
محل كد آمار