مدیرکل راه و شهرسازی گیلان:

تا پایان شهریور بخشی از پروژه‌های راه آهن رشت-کاسپین و آزادراه منجیل-رودبار تحویل داده خواهد شد

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: شنبه 14 می 2022 | 11:44 ق.ظ
تا پایان شهریور بخشی از پروژه‌های راه آهن رشت-کاسپین و آزادراه منجیل-رودبار تحویل داده خواهد شد مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان گفت: شرکت ساخت متعهد شده است بخشی از پروژه راه آهن رشت-کاسپین و آزادراه منجیل-رودبار را تا پایان شهریور تحویل دهد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، ماکان پدرام، مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با بیان اینکه […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان گفت: شرکت ساخت متعهد شده است بخشی از پروژه راه آهن رشت-کاسپین و آزادراه منجیل-رودبار را تا پایان شهریور تحویل دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، ماکان پدرام، مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان پروژه‌های بسیاری را در بخش راه‌ها دارد، گفت: در بخش راه و ساختمان ۴۳ پروژه وجود دارد که برعهده اداره کل راه و شهرسازی این استان است.

وی افزود: راه آهن رشت-کاسپین، آزادراه منجیل-رودبار که پروژه‌های اولویت‌دار است، جزو تعهدات شرکت ساخت بوده و متعهد شدند بخشی از آن را تا پایان شهریور و بخش دیگر را تا پایان سال جاری تحویل دهند.

پیش از این نیز مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه، در سفر به استان گیلان از آزادراه منجیل- رودبار بازدید کرد و گفت: باند رفت آزادراه منجیل-رودبار به عنوان آخرین حلقه از آزادراه قزوین-رشت در صورت تامین اعتبار مورد نیاز در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد و این اقدام گام مهمی در تکمیل کریدور آزادراهی شمال-جنوب کشور و افزایش ظرفیت‌های بهره‌برداری از بندر امام خمینی (ره) در شمال خلیج فارس است.

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار