رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان خبر داد:

متلاشی شدن باند خانوادگی حمل مواد مخدر در شهرستان رودبار

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 آوریل 2021 | 13:31 ب.ظ
متلاشی شدن باند خانوادگی حمل مواد مخدر در شهرستان رودبار سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۴ کیلوگرم هروئین در رودبار خبر داد و گفت: حاملان دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۴ کیلوگرم هروئین در رودبار خبر داد و گفت: حاملان […]

سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۴ کیلوگرم هروئین در رودبار خبر داد و گفت: حاملان دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۴ کیلوگرم هروئین در رودبار خبر داد و گفت: حاملان دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ علی احمدپور با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از عوامل مهم و بسیار تاثیرگذار در روند ناامنی، کاهش احساس امنیت، فروپاشی بنیان گرم خانواده، تزلزل فرد و از هم گسیختگی اخلاق‌مداری در جامعه است اظهار داشت: معضل اعتیاد به مواد مخدر مسئله‌ای جهانی است.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقدامات نامحسوس حین پایش خودروهای عبوری در محور رودبار به رشت، پراید حامل موادمخدر را شناسایی کردند افزود: ماموران پلیس پس از تعقیب و مراقبت انجام شده خودرو موردنظر را در شهر رودبار متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف ۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در بازرسی از پراید توقیف شده خبر داد و گفت: در این راستا ۳ متهم ۳۵.۳۲و ۲۸ساله دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی هدف پلیس از اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی را افزایش امنیت و آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: راه‌های مواصلاتی استان به ویژه مبادی ورودی و خروجی به صورت شبانه روزی تحت نظر ماموران پلیس قرار دارد.

سرهنگ احمدپور در پایان ضمن تاکید بر برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان موادمخدر از شهروندان خواست در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه موارد مشکوک، موضوع را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار