توقيف لوازم جانبي تلفن همراه قاچاق در رودبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 7 مارس 2021 | 16:02 ب.ظ
توقيف لوازم جانبي تلفن همراه قاچاق در رودبار فرمانده انتظامي رودبار گفت: ۲۳۰ عدد لوازم جانبي تلفن همراه قاچاق از يك دستگاه خودرو پرايد در اين شهرستان كشف شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ حميدرضا فيضي، با بيان اينكه قاچاق به عنوان يك آفت خطرناك سد راه پويايي اقتصاد و سلامت تجارت كشور محسوب مي‌شود اظهار داشت: مبارزه با قاچاق […]

فرمانده انتظامي رودبار گفت: ۲۳۰ عدد لوازم جانبي تلفن همراه قاچاق از يك دستگاه خودرو پرايد در اين شهرستان كشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ حميدرضا فيضي، با بيان اينكه قاچاق به عنوان يك آفت خطرناك سد راه پويايي اقتصاد و سلامت تجارت كشور محسوب مي‌شود اظهار داشت: مبارزه با قاچاق كالا يكي از اهداف پليس در راستاي تامين امنيت پايدار در جامعه است.
وي افزود: كارآگاهان پليس آگاهي مستقر در ايست و بازرسي حين كنترل خودروهاي عبوري در محور مواصلاتي به يك دستگاه خودرو وانت پرايد كه از مسير جنوب به شمال در حركت بود، مشکوک شده و براي بررسي بيشتر آن را متوقف كردند.
فرمانده انتظامي شهرستان رودبار از كشف ۲۳۰ عدد لوازم جانبي تلفن همراه قاچاق شامل اسپيكر، هندزفري، گلس، باطري، هدفون، گارد و شارژر تلفن همراه در بازرسي از اين خودرو خبر داد و بيان داشت: متهم ۳۵ ساله با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني مرجع قضائي معرفي شد.
اين مقام انتظامي اذعان داشت: كارشناسان ارزش كالاي كشف شده را ۵۲ ميليون و ۶۱۰ هزار ريال برآورد كردند.
سرهنگ فيضي در پايان ضمن ضمن قدرداني از همكاري خوب مردم با پليس در شناسايي مجرمان و كشف جرايم از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه قاچاق كالا و ارز در سطح خرد و كلان مراتب را از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار