🚫دستگیری ۳ ادمین کانال تلگرامی عامل انتشار تصاویر خصوصی شهروندان گیلانی

M.R.M
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 22 می 2018 | 16:45 ب.ظ
🚫دستگیری ۳ ادمین کانال تلگرامی عامل انتشار تصاویر خصوصی شهروندان گیلانی درفک خبر 🔴رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۳ ادمین کانال تلگرامی با بیش از ۸ هزار و ۶۰۰ عضو که تصاویر خصوصی شهروندان گیلانی را انتشار می دادند، خبر داد. 🔺️سرهنگ ایرج محمدخانی با اعلام این خبر گفت: ⛔به دنبال تماس شهروندان گیلانی مبنی بر اینکه تصاویر شخصی آنها […]

درفک خبر

🔴رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۳ ادمین کانال تلگرامی با بیش از ۸ هزار و ۶۰۰ عضو که تصاویر خصوصی شهروندان گیلانی را انتشار می دادند، خبر داد.

🔺️سرهنگ ایرج محمدخانی با اعلام این خبر گفت:

⛔به دنبال تماس شهروندان گیلانی مبنی بر اینکه تصاویر شخصی آنها در یک کانال تلگرامی با بیش از ۸ هزار و ۶۰۰ عضو با مضامین موهن انتشار یافته، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

🔺️این مقام انتظامی با بیان اینکه با انجام تحقیقات فنی و میدانی، سه ادمین کانال تلگرامی انتشار که ۳مرد به ترتیب یک نفر ۲۰ساله و دو نفر ۱۸ ساله بودند، شناسایی با هماهنگی دستگاه قضایی در رشت دستگیر شدند.

🔺️وی با اشاره به اینکه متهمان با توجه به ادله دیجیتال کشف شده به صراحت به بزه انتسابی خود اعتراف و جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، تصریح کرد: براساس قانون جرایم رایانه‌ای، هر کس به وسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی، صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز در موارد قانونی منتشر کند یا دسترس دیگران قرار دهد، به نحوی که منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتک حیثیت او شود، به حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

🔺️رییس پلیس فتا گیلان در پایان با تاکید بر اینکه امروزه جایگزین های خوبی برای انواع رسانه های اجتماعی توسط جوانان خوش فکر کشورمان طراحی و اجرا شده که هم نیاز کاربران را به خوبی برطرف می کند و هم خیال کاربران از امنیت و سلامت اخلاقی این شبکه ها راحت تر است، از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.irیا ایمیل این پلیس به نشانیGfata@police.irگزارش نمایند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار