فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

کشف بیش از ۲ هزار تن روغن احتکار شده در منجیل!

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: شنبه 21 نوامبر 2020 | 11:12 ق.ظ
کشف بیش از ۲ هزار تن روغن احتکار شده در منجیل! فرمانده انتظامي استان از كشف ۲ تن و ۸۱۶ كيلوگرم روغن خوراكي احتكار شده در شهر منجيل خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سردار “عزيزاله ملكي” با اعلام اين خبر گفت: در راستاي برخورد با محتكران، ماموران پليس امنيت عمومي از احتكار مقدار زيادي روغن خوراكي در شهر منجيل مطلع شده و […]

فرمانده انتظامي استان از كشف ۲ تن و ۸۱۶ كيلوگرم روغن خوراكي احتكار شده در شهر منجيل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سردار “عزيزاله ملكي” با اعلام اين خبر گفت: در راستاي برخورد با محتكران، ماموران پليس امنيت عمومي از احتكار مقدار زيادي روغن خوراكي در شهر منجيل مطلع شده و بررسي موضوع را در دستور كار قرار دادند.
اين مقام ارشد انتظامي بيان داشت: پس از اقدامات اطلاعاتي صورت گرفته و محرز شدن صحت موضوع، محل احتكار روغن‌ها مورد شناسايي قرار گرفت.
وي با بيان اينكه پس از هماهنگي قضائي ماموران در بازرسي از انبار مورد نظر، ۲ تن و ۸۱۶ كيلوگرم روغن خوراكي احتكاري را كشف كردند افزود: در اين رابطه متهم ۶۷ ساله با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.
سردار ملكي تصريح كرد: كارشناسان ارزش روغن‌هاي كشف شده را ۴۲۰ ميليون ريال برآورد كردند.
فرمانده انتظامي استان گيلان در پايان با تاكيد بر برخورد قاطعانه پليس با كساني كه بخواهند با احتكار كالا در بازار اخلال ايجاد كنند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت مخل نظام اقتصادي، موضوع را از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار