برای دومین بار؛

آب معدنی داماش برای فروش به مزایده گذاشته شده است

M.R.M
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 اکتبر 2020 | 20:21 ب.ظ
آب معدنی داماش برای فروش به مزایده گذاشته شده است جمعی از کارگران کارخانه آب معدنی داماش از فروش این واحد تولیدی از طریق مزایده عمومی خبر می‌دهند. به گزارش درفک خبر به نقل از ایلنا، کارگران «آب معدنی داماش» که شمار آن‌ها به حدود ۳۳ نفر می‌رسد با بیان اینکه حدود یک ماه است که تولید در این واحد تولید به دلیل کمبود سرمایه […]
به گزارش درفک خبر به نقل از ایلنا، کارگران «آب معدنی داماش» که شمار آن‌ها به حدود ۳۳ نفر می‌رسد با بیان اینکه حدود یک ماه است که تولید در این واحد تولید به دلیل کمبود سرمایه در گردش و نبود مواد اولیه تولید متوقف شده و ما کارگران بیکار و وضعیت شغلی مشخصی نداریم، در ادامه افزودند: اخیرا بانک ملی ایران به عنوان مالک این واحد تولیدی، آب معدنی داماش را برای دومین بار برای فروش به مزایده گذاشته است.

به گفته کارگران، مرحله نخست آگهی مزایده عمومی کارخانه آب معدنی داماش در تاریخ ۲۱ بهمن ماه سال (۹۸) انجام شده است. در روز مزایده قیمت‌هایی که خریداران پیشنهاد کردند بسیار پایین‌تر از ارزش واقعی آن بوده است که در نهایت معامله‌ای انجام نشد.

کارگران این کارخانه با بیان اینکه سالهاست با تلاش شبانه‌روزی توانسته‌ایم با افزایش مشکلات اقتصادی کشور فعالیت تولیدی کارخانه را حفظ کنیم اما درنهایت این واحد علی رغم تولید و بازار فروش خوب قرار است تعطیل شود، افزودند: در مدت زمانی که در این کارخانه مشغول به کار بودیم، علیرغم چندین ماه مزد معوقه، زیان‌های مالی و روحی زیادی را هم متحمل شدیم.

این کارگران اظهار داشتند: اگرچه اقدام بانک ملی ایران برای فروش این کارخانه خبری مثبت در مورد وصول معوقات کارگران و آینده فعالیت‌های این واحد صنعتی تلقی می‌شود، اما ما کارگران انتظار داریم مسئولان در جریان این واگذاری به منافع کارگران نیز توجه کنند.

آنها گفتند: در خصوص واگذاری شرکت آب معدنی داماش دو موضوع اصلی برای کارگران این کارخانه حائز اهمیت است؛ یکی هم بحث پرداخت مطالبات مزدی و دوم بازگشت به کار و تامین امنیت شغلی آن‌هاست.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار