سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر اینکه دوران سرپرستی دوران گذار و رکود نیست گفت:

دوران سرپرستی دوران شکوفایی و متعلق به همه همکاران است و باید خودمان را ثابت کنیم.

صابر کریمی
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 17 سپتامبر 2020 | 17:36 ب.ظ
دوران سرپرستی دوران شکوفایی و متعلق به همه همکاران است و باید خودمان را ثابت کنیم. نشست مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت با جمعی از مدیران شهرداری پیرامون موضوع پسماند برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر اینکه دوران سرپرستی دوران گذار و رکود نیست گفت: دوران سرپرستی دوران شکوفایی و متعلق به همه همکاران است و باید خودمان را ثابت کنیم. مهندس […]

نشست مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت با جمعی از مدیران شهرداری پیرامون موضوع پسماند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر اینکه دوران سرپرستی دوران گذار و رکود نیست گفت: دوران سرپرستی دوران شکوفایی و متعلق به همه همکاران است و باید خودمان را ثابت کنیم.

مهندس عطایی با اشاره به اینکه فعالیت پروژه ها باید با سرعت بیشتری دنبال شود بیان کرد: همه باید با تقسیم کار و انرژی بیشتر فعالیت کنیم.

وی همچنین خواستار برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر ویژه برای فصل سرما شد.

سرپرست شهرداری رشت با بیان اینکه تصفیه خانه سراوان تنها متعلق به شهرداری رشت نیست گفت: همه دستگاه های متولی باید در حفظ و نگهداری آن با شهرداری مشارکت کنند.

مهندس عطایی اضافه کرد: نگهداری تصفیه خانه سراوان به هشت میلیارد تومان اعتبار تا پایان سال نیاز دارد و نمی توانیم از اعتبارات جاری برای نگهداری تصفیه خانه هزینه کنیم.

وی همچنین با اشاره به تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه پسماند برای شهرداری رشت تا پایان سال بیان داشت: باید برای تخصیص اعتبارات برنامه ریزی لازم صورت گیرد و اولویت بندی ها مشخص شود.

 
آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار