گیلان از شاخص کشور عقب است

تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 17 سپتامبر 2020 | 13:35 ب.ظ
گیلان از شاخص کشور عقب است محمدجعفر علیزاده ، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افزایش تعداد تخت های فعال به ازای هر هزار نفر در گیلان، گفت: این استان همچنان از شاخص کشوری عقب است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر ، محمد جعفر علیزاده پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه مراسم افتتاح بیمارستان ۲۳۱ تختخوابی شهید […]
محمدجعفر علیزاده ، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افزایش تعداد تخت های فعال به ازای هر هزار نفر در گیلان، گفت: این استان همچنان از شاخص کشوری عقب است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر ، محمد جعفر علیزاده پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه مراسم افتتاح بیمارستان ۲۳۱ تختخوابی شهید نورانی تالش با اشاره به افزایش شاخص تخت‌های فعال گیلان نسبت به هر هزار نفر جمعیت، اظهار کرد: متأسفانه گیلان همچنان از شاخص کشوری عقب است.

وی با بیان اینکه بهره برداری از پروژه‌های درمانی در حال ساخت به توسعه شاخص‌های بهداشتی و سلامت کمک می‌کند، افزود: بیمارستان شهید نورانی تالش با استانداردهای روز ساخته شده است.

علیزاده در ادامه با اشاره به راه اندازی بخش جراحی قلب باز در بیمارستان شهید نورانی، گفت: ظرفیت هیات موجود در این بیمارستان می‌تواند پاسخگوی نیاز مردم منطقه و همچنین غرب استان گیلان باشد.

وی همچنین به برخی پروژه‌های بهداشتی و درمانی در حال ساخت در گیلان نیز اشاره و تصریح کرد: بیمارستان پرفسور سمیعی یکی از این طرح‌ها است که در دست اجرا است که انتظار می‌رود با حمایت و تأمین اعتبار در روند ساخت آن تسریع شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار