واکنش سرپرست اداره منابع طبیعی گیلان به بازداشت دو کارمند این اداره:

متخلفین از نیروهای خدماتی شاغل در شهرستان رودبار بودند

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 15 سپتامبر 2020 | 12:51 ب.ظ
متخلفین از نیروهای خدماتی شاغل در شهرستان رودبار بودند به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ در پی انتشار خبر بازداشت ۲ کارمند اداره منابع طبیعی رودبار در رسانه های به جرم دریافت رشوه سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان اعلام کرد : این افراد از نیروهای شرکت خدماتی طرف قرارداد هستند که در شهرستان رودبار مشغول بکار بودند. میرحامد اختری افزود […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ در پی انتشار خبر بازداشت ۲ کارمند اداره منابع طبیعی رودبار در رسانه های به جرم دریافت رشوه سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان اعلام کرد : این افراد از نیروهای شرکت خدماتی طرف قرارداد هستند که در شهرستان رودبار مشغول بکار بودند.

  • میرحامد اختری افزود : این اداره کل فروردین ماه امسال پس از دریافت گزارش تخلف ۲ نفر از نیروهای شرکتی شهرستان رودبار به موضوع ورود کرد و پس از احراز تخلف و اعتراف آنها ، به دادگستری شهرستان رودبار معرفی و بلافاصله نیز هر ۲ نفر از شرکت مربوطه اخراج شدند.
  • وی گفت :جنگل بانان و پرسنل غیور و جان بر کف منابع طبیعی علی رغم وسعت عمل و کمبودها با توجه به حساسیت حفاظت و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی گیلان، بارها و بارها ثابت کرده اند تا پای جان از وظایف ذاتی خود عدول نمی کنند و در این راه خطیر شهدایی همچون “شهید پیروی و “شهید غفاری” و مصدومان متعددی را نیز تقدیم پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) و مقام معظم رهبری مد ظله العالی کرده اند.
  • سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان در پایان خاطر نشان کرد : به مردم عزیز استان اطمینان می دهیم که فرزندان و سربازان شما در ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری استان در صورت مشاهده تخلف از اشخاص، در هر لباس و منصبی که باشند، طبق قانون برخورد خواهند کرد.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار