هواشناسی درفک خبر؛

کاهش تدریجی دما هوا در گیلان

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 15 سپتامبر 2020 | 06:45 ق.ظ
کاهش تدریجی دما هوا در گیلان سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: از امروز تا انتهای هفته بتدریج شرایط جوی استان با افزایش ابر، کاهش نسبی دما و در بعضی نقاط بارندگی و وزش باد و رعد و برق مواجه است.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ شبنم هادی نژاد اظهار داشت: آینده نگری […]

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: از امروز تا انتهای هفته بتدریج شرایط جوی استان با افزایش ابر، کاهش نسبی دما و در بعضی نقاط بارندگی و وزش باد و رعد و برق مواجه است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ شبنم هادی نژاد اظهار داشت: آینده نگری نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی غالبا پایدار طی ۲۴ساعت آینده در منطقه است؛ طی این مدت شرایط برای ناپایداری های موقتی، در بعضی نقاط افزایش ابر و رگبار و احتمال رعد و برق فراهم می شود.

وی ادامه داد: از امروز (سه شنبه) با ورود سامانه ناپایدار به منطقه؛ دمای هوا بین ۲ تا پنج درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

وی تصریح کرد: طی مدت فعالیت این سامانه جوی، آبگرفتگی منطقه ای، بالا آمدن آب رودخانه ها، احتمال اصابت صاعقه، لغزندگی سطح جاده ها و احتمال رانش و لغزش دور از انتظار نیست.

وی بیشینه و کمینه دمای استان طی شبانه روز گذشته را به ترتیب مربوط به لوشان با ۳۳ درجه و دیلمان ۱۱ درجه سانتی گراد عنوان کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار