طبق اعلام رئیس پلیس راهور گیلان؛

طرح ویژه برخورد با تخلفات خودرویی در محورهای ییلاقی و کوهستانی اجرایی میشود

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: یکشنبه 2 آگوست 2020 | 10:09 ق.ظ
طرح ویژه برخورد با تخلفات خودرویی در محورهای ییلاقی و کوهستانی اجرایی میشود رئیس پلیس راه گیلان از اجرای طرح ویژه برخورد با تخلفات خودرویی در محورهای ییلاقی و کوهستانی در هفته جاری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ جاور صفاری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های استفاده از نوار ساحلی، تمایل سفر به […]

رئیس پلیس راه گیلان از اجرای طرح ویژه برخورد با تخلفات خودرویی در محورهای ییلاقی و کوهستانی در هفته جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ جاور صفاری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های استفاده از نوار ساحلی، تمایل سفر به محورهای جنگلی و کوهستانی در گردشگران رو به فزونی است.

این مقام انتظامی با اشاره به محورهای مهم و دارای جذابیت‌های بصری متعدد در استان، افزود: پلیس راه گیلان طی تدوین تاکتیک جدید با همکاری و هماهنگی با فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها در ۱۰ محور پرتردد ییلاقی استان، پوشش ویژه انتظامی ترافیکی را اجرا خواهد کرد.

وی گفت: در این طرح تیم‌های تلفیقی پلیس راه و پاسگاه‌های انتظامی با استقرار در محورهای ییلاقی و کوهستانی با تخلفات شایع مانند عدم استفاده از کمربند ایمنی، تخلفات حادثه‌ساز، تخلفات موتورسواران، ناهنجاری‌ها و تخلفات شیشه دودی برخورد می‌شود.

رئیس پلیس راه استان گیلان به همه رانندگانی که قصد سفر به محورهای ییلاقی و تفرجگاهی را دارند توصیه کرد، حتما با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، دقت لازم را در محورهای اعلامی داشته و از هرگونه افعال مخاطره‌آمیز که احتمال وقوع تصادف را متصور می‌سازد، پرهیز کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار