درفک خبر گزارش میدهد:

قهرمان پاورلیفتینگ کشور در رشت به قتل رسید

صابر کریمی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 30 ژوئن 2020 | 16:24 ب.ظ
قهرمان پاورلیفتینگ کشور در رشت به قتل رسید عصر روز یکشنبه جنایتی عریان در خیابان سعدی رشت روی داد. به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر بابک پارسا از قهرمانان پاورلیفتینگ کشور در حالی که شامگاه یکشنبه ۸ تیر بر روی سکویی در تقاطع خیابان معلم و سعدی رشت نشسته بود و مشغول کار کردن با گوشی همراه خود بود، هدف ضربات مرگبار چاقو […]

عصر روز یکشنبه جنایتی عریان در خیابان سعدی رشت روی داد.

به گزارش نشریه الکترونیکی درفک خبر بابک پارسا از قهرمانان پاورلیفتینگ کشور در حالی که شامگاه یکشنبه ۸ تیر بر روی سکویی در تقاطع خیابان معلم و سعدی رشت نشسته بود و مشغول کار کردن با گوشی همراه خود بود، هدف ضربات مرگبار چاقو قرار گرفت.

جنایت عریان در پیاده رو

به گفته شاهدان در صحنه، فرشاد.ص  از هم محلی های مقتول که سابقه مشاجره با وی را در گذشته داشت، وقتی فرصت را مهیا می بیند ضربات ناگهانی چاقو بر شاهرگ گردن بابک و ضربه ای دیگر بر رگ دست او وارد می کند و به سرعت از محل جنایت متواری می گردد.

خشونت کم سابقه در قلب رشت

حاضران در صحنه تعریف می کنند که در پی این نزاع، خون بسیار زیادی از بابک رفت، بطوریکه تمام دیوارها و سنگفرش محوطه غرق در خون شد و خون در جوی آب نزدیک محل جنایت جاری گردید!

ورود تیم فوریت های پزشکی

ظاهرا مقتول در دقایق اولیه حادثه با گوشی شخصی خود با مرکز فوریتهای ۱۱۵ تماس گرفته که با توجه به ترافیک، حدود نیم ساعت بعد از تماس در صحنه حاضر شده و بابک را به بیمارستان پورسینا منتقل کردند.

دستگیری قاتل

کمتر از ۲ ساعت بعد، قاتل متواری از محل جنایت با هوشیاری پلیس امنیت در محدوده بیمارستان پورسینا بازداشت و به کلانتری منتقل شد و مقتول پس از ۸ ساعت بستری شدن در بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت شد.

به گفته اهالی، ضارب سابقه سالها زندان داشته و برادر بزرگتر او نیز ۱۵ سال را در زندان سپری کرده است.

در حال حاضر پرونده این قتل توسط پلیس آگاهی شهرستان رشت و دستگاه قضایی در حال بررسی است و گزارش کامل تر آن از طریق مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار