در صحن بهارستان رخ داد:

قرائت سوگندنامه توسط هیات رئیسه سنی مجلس یازدهم

محمدرضا شوقی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 می 2020 | 06:29 ق.ظ
قرائت سوگندنامه توسط هیات رئیسه سنی مجلس یازدهم متن سوگندنامه طبق اصل ۶۷ قانون اساسی توسط سیدرضا تقوی رئیس هیات رئیسه سنی مجلس یازدهم قرائت شد و منتخبین مردم به حالت اجتماع در حال قیام آن را تکرار و پس از انجام مراسم تحلیف سوگندنامه را امضا کردند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، متن سوگندنامه طبق اصل ۶۷ قانون اساسی توسط […]

متن سوگندنامه طبق اصل ۶۷ قانون اساسی توسط سیدرضا تقوی رئیس هیات رئیسه سنی مجلس یازدهم قرائت شد و منتخبین مردم به حالت اجتماع در حال قیام آن را تکرار و پس از انجام مراسم تحلیف سوگندنامه را امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر، متن سوگندنامه طبق اصل ۶۷ قانون اساسی توسط سیدرضا تقوی رئیس هیات رئیسه سنی مجلس یازدهم قرائت شد و منتخبین مردم به حالت اجتماع در حال قیام آن را تکرار و پس از انجام مراسم تحلیف سوگندنامه را امضا کردند.
متن سوگندنامه طبق اصل ۶۷ قانون اساسی به شرح ذیل است:
بسم‏ الله‏ الرحمن‏ الرحیم‏
«من در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنم که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشم. همچنین ودیعه‌ای که ملت به ما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنم، و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایم و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشم، از قانون اساسی اطاعت کنم و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشم.»

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار