سرهنگ فیضی، فرمانده انتظامی رودبار خبر داد:

سارق سیم های برق بخش رحمت آباد و بلوکات به دام پلیس افتاد

مجید رضایی
تاریخ انتشار: یکشنبه 3 می 2020 | 06:27 ق.ظ
سارق سیم های برق بخش رحمت آباد و بلوکات به دام پلیس افتاد درفک خبر/ فرمانده انتظامی رودبار گفت: سارق سیم‌هاي برق بخش رحمت‌آباد و بلوكات با ۵ فقره سرقت دستگیر شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ حميدرضا فيضي با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در بخش رحمت‌آباد و بلوكات که باعث قطع شدن برق در اين شهر و […]

درفک خبر/ فرمانده انتظامی رودبار گفت: سارق سیم‌هاي برق بخش رحمت‌آباد و بلوكات با ۵ فقره سرقت دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرهنگ حميدرضا فيضي با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در بخش رحمت‌آباد و بلوكات که باعث قطع شدن برق در اين شهر و چند روستا آن شده بود، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامي بخش رحمت‌آباد با بررسي سرنخ‌های به دست آمده و شیوه و شگرد سرقت‌هاي انجام شده، متهم این پرونده‌ها را شناسايي كردند.
وی با بيان اينكه متهم در شهر توتكابن حين سرقت سيم برق دستگير شد ادامه داد: سارق ۳۱ ساله در تحقيقات پليس به ۵ فقره سرقت سيم برق در بخش رحمت آباد و بلوكات اعتراف كرد.
سرهنگ فيضي تصريح كرد: از سارق دستگير شده ۶۰ متر سيم برق سرقتي كشف شد.
فرمانده انتظامي رودبار در پايان با بيان اينكه متهم با تشکیل پرونده براي سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفي شد از شهروندان خواست، به منظور پيشگيري از سرقت ضمن توجه به هشدارهاي انتظامي در صورت مشاهده هرگونه مورد مشكوك، مراتب را از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

 1. نا شناس   می 3, 2020  

  با سلام
  جناب آقای مجید رضایی مدیر مسئول سایت خبر – تحلیلی درفک خبر
  لطفا این پیغام را حتما به فرمانده ی محترم نیروی انتظامی شهرستان رودبار برسانید و سلام هم برسانید
  تشکر از توجه و اهمیت و محبت بی منت شما
  فرمانده ی محترم نیروی انتظامی شهرستان رودبار
  با سلام
  شواهدی قطعی وجود دارد که برخی از روئسای کلانتری ها در شهرستان رودبار از جمله شهر رودبار
  وقتی افراد متخلف را حتی با مواد مخدر یا حین مصرف مواد مخدر یا با اقلام سرقتی و سایر جرایم دیگر بازداشت می کنند، به نوعی غیر مستقیم از ان ها و یا خانواده های انان رشوه ی زیاد طلب می کنند تا پرونده ی ان ها را به دادستان و دادگاه صالحه ارجاع ندهند.
  لطفا بررسی کنید قبلا هیچ اما از اول سال ۱۳۹۹ تا حالا پلیس محترم ۱۱۰ و مجموعه ی کلانتری های شهرستان رودبار به خصوص شهر رودبار چند فقره افراد مواد فروش و سارق و معتاد متجاهر را دستگیر کردند و به دادستان و دادگاه جهت تشکیل پرونده و رای دادگاه و صدور حکم و مجازات ارجاع داده اند؟!!!
  چه تفاوتی بین شهر تهران و شهر و شهرستان رودبار در اجرای وظایف و عمل کرد و اجرای طرح های امنیت اجتماعی و مبارزه با جرایم و افراد مواد فروش و سارق و معتاد های معمولی و متجاهر بوده و هست؟ عمل کرد نیروی انتظامی شهرستان رودبار فقط در پلیس آگاهی محترم و یگان ویژه ی محترم و پلیس اطلاعات و اماکن رضایت بخش و سریع و قاطع و پیش گیرانه بوده و هست اما عمل کرد کلانتری ها و مواد مخدر در سطح شهرستان رودبار اصلا قابل رضایت شهروندان نبوده و نیست و حتی نگران کننده است.
  پلیس باید با افراد متخلف برخورد سخت و غافل گیرانه و پیش گیرانه و عبرت اموز داشته نباشد نه این که افرادی فاسد تحت عنوان مخبر محلی از سایر محلات که انواع اقسالم فسادها از جمله زنا و مواد فروشی و مصرف مواد مخدر و مشروبات الکی و قمار عمل و صفت ان ها بوده و هست صرف ان که گزارشاتی اغلب اشتباه را به کلانتری های سطح شهر رودبار و شهرستان رودبار داده و می دهند حریم امن برای ان ها ایجاد شود و برخورد هم با جرایم ان ها نشود!!!
  پلیس ۱۱۰ هم که بر خلاف پلیس عملیاتی صرفا با حضور تاخیری خود در ماموریت ها به نوشتن یک گزارش بی مصرف و ارشاد قضایی بی اثر و بی تاثیر بسنده کرده و امار های غلط به مراتب بالاتر ارسال و از اقتدار صحبت می شود!!!
  این اقتدار است که روز روشن مواد فروش ها ان هم مواد مخدر صنعتی و البته تقلبی در خیابان ها و کوچه های سطح شهر و شهرستان رودبار با موتور و ماشین و پیاده راست راست می چرند و مواد می فروشند و پلیس محترم ممبارزه و مواد مخدر شهرستان رودبار هم با ان که لیست کامل ان ها را داشته و دارد و هم چنین افراد مصرف کننده اما اقدام به دستگیری و ارجاع به دادسرا مجرمین خلاف کار را انجام نداده و نمی دهند؟!
  چرا افراد سارق را کلانتری ها مستقیم به پلیس آگاهی محترم ارجاع نمی دهند و گزینشی برخی ها را به دادسرا و برخی را ماست مالی کرده و با دریافت رشوه زیاد ازاد هم کردند و می کنند؟!
  چرا مامور کلانتری های شما در زیتون فروشی ها و رستوران ها و ساندویجی های سطح شهرستان رودبار زیتون سوغاتی و محصولات زیتون و غذای رایگان ان هم در حد زیاد طلب می کنند و اگر مغازه دار ناراحت شود یا امتناع کنند با ان ها برخورد کرده و می کنند؟!
  لطفا پرسنل عملیاتی کلانتری های سطح شهرستان رودبار را جز چند نفر که واقعا وظیفه شناس و سالم هستند به شهرستان های دیگر منتقل و از پرسنل عملیاتی شهرستان بندر عباس و زاهدان افراد قاطع و بی ملاحظه بیاورید تا نه مصمحه کنند و نه تعارف
  در مبارزه با
  ۱ – شیوع دخانیات و منع واردات و تولید داخلی ان
  ۲ – شیوع انوام مواد مخدر سنتی تقلبی و منع توزیع داخلی ان و هزینه هایی که به بخش سلامت تحمیل شده و می شود!
  ۳- شیوع مواد مخدر صنعتی و منع واردات هروئین و شیشه و … و تولید داخلی ان و نوع تقلبی تولید داخل و توزیع داخلی ان و تبعات روانی و حقوقی و اجتماعی ناشی از مصرف ان و خسارت هایی که به جامعه زده و می زنند و شناسایی و جمع اوری واکنش سریع و قرنطینه ی معتادهای متجاهر در سطح شهرستان رودبار و فرستادن اجباری و بی قید و شرط ان ها به مراکز ارودگاه ماده ۱۶ و افزایش مدت نگهداری برای سم کشی روانی و جسمی و کار اکموزی و مهارت و تسهیلات رایگان مسکن کوچک و مهارت شغلی و شغل و معیشتی و برگشت امن هر یک از ان ها که واقعا ادب شدند و برخورد شدید با مواد فروش های کلی و عوامل خرده فروش ان ها که هروئین و شیشه و کراک و مواد مخدر صنعتی می فروشند و لیست ان ها را پلیس مواد مخدر کلانتری ها و مواد مخدر شهرستان رودبار دارد اما اقدام نکرده و نمی کند و منتظر هستند تا شکایت از طرف خانواده ی ان ها و یا دیگر انجام بشود و بعد ان ها را دستگیر کنند!!! و توپ را به زمین دیگر اناختند و می اندازند! و وظیفه ی خود را ان گونه که باید مواد فروش ها و مواد مصرف کن ها را که لیست کامل ان ها را در اخیار دارند و مثل پلیس تهاران که هر یک هفته یک طرح ضربتی امنیت اجتماعی مثل رعد و صاعقه انجام می دهند این جا از این خبرها چرا نباید باشد!!! ان وقت زحمت پلیس محترم اگاهی را هم زیاد می کنند و معتادهای متجاهر که برای تهیه ی پول مواد مصرفی خود و برای حتی فکر فروش و توزیع کردن مواد مخدر صنعتی دست به سرقت زده و می زنند در قالب باندهای مختلف و شب تا نزدیک طلوع افتاب بروند و سرقت کنند و حتی به الومنیوم های مزار های سطح شهرستان رودبار هم رحم نکنند و با اراذل و اوباش گری و شرارت و مواد فروشی و مواد مصرف کردن متجاهری و سرقت های سازمان یافته امنیت و اسایش مردم سالم و متنفر از خلاف را تهدید کنند و پلیس محترم مبارزه با مواد مخدر هم چنان منتظر شکایت حقیقی و حقوقی افراد برای دستگیری ان ها باشد!!!
  باید برخورد شدید با ان ها بشود و سریعا به دادگاه معرفی و مجازات شوند به طوری که درس عبرتی برای ان ها و دیگران باشد که هرگز پلیس و اقتدار پلیس را بی اهمیت تلقی نکنند.
  خب شاید پلیس مبارزه با مواد مخدر بگویذ امکانات برای نگه داری افراد معتاد مواد مخدر صنعتی که احتمال سارق شدن ان ها زیاد است اگر باشد پلیس ظرف ۲۴ ساعت ان ها را جمع اوری و تنبیه و ادب و قرنطینه ی دو ساله جهت پاک سازی از سطح اجتماع و جامعه خواهد کرد اما این بهانه است!!!
  صد در صد بهانه است چون بدتر از شیوع ویروس کرونا خسارت ها و تبعات اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی داشه و دارد و مرگ تدریجی خاموش بوده و هست و چه طور برای مقابله با ویروس کرونا نیروهای مسلح و دولت ان همه مرکز درمان و نقاهت گاه و امکانات را ظرف سه روز توانست برپا کند اما برای شناسایی و جمع اوری و قرنطینه و درمان و ادب افراد مواد فروش و معتاد و معتاد متجاهر مواد مخدر صنعتی هیچ کاری نتوانسته اند انجام دهند و بودجه ندارند و امکانات ندارند! هیچ انسان عاقلی این استدلال ها و توجیه های غیر منطقی را باور نکرده و نمی کند یعنی نخواستند و نمی خواهند چون مافیا قدرت پشت پرده وجود داشته و دارد که می خواهند هم چنان ان را گسترش دهند تا افراد غافل سر بلند نباشند و تو سری خور ان ها باشند و بشوند و شاید سربلندی افراد و مردم و ملت را تهدیدی برای بقای خود دانسته و می دانند در حالی که در شورش هایی که در چند سال اخیر در ایران پیش امد عامل شایعات و سرقت و اراذل و اوابش گری همان افراد مواد فروش و معتاد و سارق و سابقه دار بوده و هستند و نباید به راحتی در جامعه باشند و امنیت و اسایش افراد و مردم و ملت سالم را تهدید کنند.
  ۳- شناسایی و قرنطینه و درمان و توجه مالی و معیشتی در زمینه ی فحشا و اغلب زنا… که نگران کننده هست
  ۴- برخورد شدید با تولید و توزیع کنندگان مشروبات الکلی غیر قالب بندی استاندارد و تقلبی که هزینه ی بسیار زیادی را به بخش سلامت جامعه تحمیل کرده و می کنند.
  چه اشکالی دارد حکومت اسلامی اب جو اسلامی با درصد الکل حدود۵ یا ۱۰ درصد را استاندارد مثل اب انگورهای شرکت عالیس در اختیار لت قرار دهد؟! ایا این مستی و بد مستی و تبعات ببار می اورد؟! یا هزینه ی بخش سلامت را کاهش می دهد؟
  جواب کاملا روشن است که مافیا قدرت و ثروت پشت ان خیمه زده است!
  باید روشن شود هر سال حدود ۱۵۰۰ تن رقم کمی نیست کشف و ظبط تریاک در مرزهای شرقی و جنوب شرقی کشور که از مناطق ستادی شهرستانی به کل کشور ارسال می شود در کجا نگهداری و در کجا و با حضور کدام مسئول بومی و محلی و مردم سوزانده شده و می شود؟!!!
  چرا این کار را به طور هفتگی مثلا هر منطقه ی ستادی با حضور مردم محلی و امام جماعت و جمعه و شورای شهر و شهرداد و نماینده ی مجلس و دادستان و رئیس دادگاه و فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان و پلیس مبارزه با موا مخدر شهرستان و فرمان دار شهرستان و … در محلی مشخص و رسانه ای بشود بسوزانند تا سوئ ظن ها و بد گمانی ها ی ملت سالم نسبت به نیروی انتظامی و مجموعه ی حکومت بر طرف شود و نگویند و نشنویم که مثلا فلان شخص نا اگاهی از روی غیر عمد و بر اساس شایعاتی که مواد فروش ها و معتادها در سطح جامعه مبنی بر توزیع و فروش تریاک توسط برخی نهادها مطرح شده و می شود شیوع پیدا کند.
  اقتدار واقعی و حقیقی پلیس باید ان باشد که در عمل افراد و ملت سالم و متنفر از خلاف احساس انتیت و آسایش و آزادی و شادابی کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار