سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبر داد:

هفته آینده جلسه علنی در مجلس برگزار خواهد شد

مجید رضایی
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 مارس 2020 | 17:02 ب.ظ
هفته آینده جلسه علنی در مجلس برگزار خواهد شد به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ اسدالله عباسی در تشریح نشست امروز ( یک شنبه، ۱۰ فروردین ماه ) هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست کم و کیف برگزاری جلسات  مجلس   مورد بررسی قرار گرفت.  سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه ستاد مبارزه با کرونا بر […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ اسدالله عباسی در تشریح نشست امروز ( یک شنبه، ۱۰ فروردین ماه ) هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست کم و کیف برگزاری جلسات  مجلس   مورد بررسی قرار گرفت.

 سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه ستاد مبارزه با کرونا بر ضرورت خودداری از تشکیل جلسات علنی مجلس تا دو هفته آتی برای جلوگیری از شیوع کرونا تاکید دارد، بنابراین در نشست امروز مقرر شد سه شنبه هفته آینده بر اساس پروتکل‌های مناسب جلسه علنی برگزار شود و مسائل مهم کشور به ویژه ابعاد مختلف  شیوع کرونا و طرح ها و لوایح اعاده شده از شورای نگهبان بررسی شود.
وی ادامه داد: همچنین در نشست امروز مقرر شد اگر همکاران و نمایندگان مشکلی نداشته باشند و موانعی ایجاد نشود موضوع  رای اعتماد به وزیر پیشنهادی وزیر جهاد کشاورزی هم در دستور کار قرار گیرد.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار