حیله و طمع پیرمرد را طعمه کرد:

قتل مرد ۶۳ ساله آستانه ای برای گاو مجازی!

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 مارس 2020 | 11:57 ق.ظ
قتل مرد ۶۳ ساله آستانه ای برای گاو مجازی! به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ حمید محمدی نسب امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیروی انتظامی با هرگونه هنجارشکنی در این شهرستان مقابله می‌کند، اظهار کرد: در این شرایط جامعه و مردم نیاز به آرامش دارند و هر فردی بخواهد این آرامش را برهم بزند نیروی انتظامی با آن فرد برخورد می‌کند. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ حمید محمدی نسب امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیروی انتظامی با هرگونه هنجارشکنی در این شهرستان مقابله می‌کند، اظهار کرد: در این شرایط جامعه و مردم نیاز به آرامش دارند و هر فردی بخواهد این آرامش را برهم بزند نیروی انتظامی با آن فرد برخورد می‌کند.

وی با تائید قتل یک پیرمرد در روستای تجن گوکه آستانه‌اشرفیه گفت: مأموران نیروی انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در حال گشت زنی در روستای تجن گوکه جسد یک پیرمرد ۶۲ ساله را پیدا کردند که فوت‌شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با تأکید بر دستگیری فرد مضمون به قتل پیرمرد ۶۳ ساله افزود: مأموران آگاهی با یک کارشناسی یک مرد ۳۲ ساله را در رابطه با این پر‌ونده دستگیر کردند که به مراجع قانونی تحویل داده‌شده است‌.

محمدی نسب با اشاره به جزئیات قتل پیرمرد آستانه‌ای بیان کرد: فرد قاتل یک گاو که وجود خارجی نداشته را به پیرمرد فروخته و پنج میلیون تومان هم پول دریافت کرده بود ولی وقتی پیرمرد برای دریافت گاو به منزل این جوان ۳۲ ساله مراجعه می‌کند این فرد پیرمرد را به داخل خانه کشانده و آن را متأسفانه خفه می‌کند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار