استاندار گیلان در هشتمین جلسه ستاد انتخابات استان مطرح کرد:

هیچ مسئولی حق ندارد له یا علیه نامزدی از امکانات دولتی استفاده کند

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 فوریه 2020 | 07:29 ق.ظ
هیچ مسئولی حق ندارد له یا علیه نامزدی از امکانات دولتی استفاده کند به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ ارسلان زارع در هشتمین جلسه ستاد انتخابات استان، به تمهید مقدمات لازم برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ماه ها قبل اشاره و تصریح کرد: 45 هزار نفر در سراسر استان دست اندرکار برگزاری، نظارت و پشتیبانی انتخاباتی باشکوه در دوم اسفندماه هستند. وی اعتمادسازی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ ارسلان زارع در هشتمین جلسه ستاد انتخابات استان، به تمهید مقدمات لازم برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ماه ها قبل اشاره و تصریح کرد: 45 هزار نفر در سراسر استان دست اندرکار برگزاری، نظارت و پشتیبانی انتخاباتی باشکوه در دوم اسفندماه هستند.

وی اعتمادسازی را یکی دیگر از مولفه های مهمی دانست که باید مورد توجه باشد و رعایت اصل بی طرفی از سوی مجریان برگزاری انتخابات را مورد تأکید قرار داد.

دکتر زارع خاطرنشان کرد: به تأکید گفته ام که هیچ مسئولی حق ندارد له یا علیه نامزدی از امکانات دولتی استفاده کند و حتما این مهم باید پیوسته مورد توجه باشد.

وی به ضرورت توجه به ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی نامزدها طبق جدول زمان بندی ارائه شده از سوی ستاد انتخابات تأکید کرد و خواستار انجام همه برنامه های پیش بینی شده برای برگزاری فرآیند انتخابات و رأی گیری در شعبه های اخذ رأی، از نخستین ساعت مقرر شد.

استاندار گیلان بررسی زیرساخت های ارتباطی مرتبط با رأی گیری از واجدان شرایط شرکت در انتخابات را از دیگر انتظارات خود عنوان و تصریح کرد که علاوه بر اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت مخابرات، همه دستگاه ها و نهادها موظف به همکاری برای برگزاری انتخاباتی باشکوه هستند.

 در این جلسه فرمانداران شهرستان های استان و نیز رئیسان کمیته های مختلف ستاد انتخابات گیلان حضور داشته و گزارش هایی ارائه دادند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

گیلان با 16 شهرستان و 11 حوزه انتخابیه اصلی، 13 کرسی نمایندگی در خانه ملت دارد.

در این دوره از انتخابات؛ یک میلیون و 958 هزار و 473  نفر واجد شرایط شرکت هستند که از این تعداد؛ 91 هزار و 498 نفر رأی اولی به شمار می روند. دو هزار و 559 شعبه اخذ رأی نیز در استان در نظر گرفته شده که از این تعداد یک هزار و 654 شعبه روستایی و 905 شعبه شهری است و از مجموع این تعداد؛ دو هزار و 214 شعبه ثابت و 345 شعبه سیار است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
عکاس و خبرنگار افتخاری ما باشید
محل كد آمار