سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان خبر داد:

برخورد سواری ال‌نود با خودرو پژو ۴۰۵ در منجیل ۵ نفر را راهی بیمارستان کرد

فرزانه احمدی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 14 ژانویه 2020 | 15:27 ب.ظ
برخورد سواری ال‌نود با خودرو پژو ۴۰۵ در منجیل ۵ نفر را راهی بیمارستان کرد به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرپرست پلیس راهور گیلان از برخورد سواری ال‌نود با خودرو پژو ۴۰۵ و مجروح شدن ۵ نفر در شهر منجیل خبر داد. سرهنگ امیر طالبی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف حوالی تونل بزرگ شهر منجیل، بلافاصله ماموران […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر؛ سرپرست پلیس راهور گیلان از برخورد سواری ال‌نود با خودرو پژو ۴۰۵ و مجروح شدن ۵ نفر در شهر منجیل خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف حوالی تونل بزرگ شهر منجیل، بلافاصله ماموران پلیس راهور به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: پس از حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد، خودرو سواری ال‌نود با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ به صورت رخ به رخ برخورد کرده و ۵ نفر از سرنشینان دو خودرو مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

وی بیان داشت: راننده ۴۹ ساله و دو سرنشین سواری ال‌نود که یک خانم ۴۵ ساله و مردی ۳۰ ساله بودند به همراه راننده ۳۸ ساله و مسافر ۳۵ ساله سواری پژو، مجروحان این حادثه هستند.

سرهنگ طالبی تصریح کرد: کارشناسان پلیس راهور علت این حادثه را تجاوز به چپ سواری ال‌نود اعلام کرده‌اند.

سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در پایان گفت: رانندگان همواره باید با رعایت کامل مقررات رانندگی کنند تا شاهد تکرار اینگونه حوادث نباشیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار