🔹شهردار تهران برای بار دوم «استعفا» داد محسن هاشمی: 🔹رای روز گذشته شورا به معنای تقدیر از زحمات نجفی بود ‏‎🔹فردا، بررسي مجدد استعفا در صحن شورا

تاریخ انتشار: دوشنبه 9 آوریل 2018 | 11:25 ق.ظ
🔹شهردار تهران برای بار دوم «استعفا» داد محسن هاشمی: 🔹رای روز گذشته شورا به معنای تقدیر از زحمات نجفی بود ‏‎🔹فردا، بررسي مجدد استعفا در صحن شورا درفک خبر درحالیکه روز گذشته استعفای نجفی مورد پذیرش شورای شهر قرار نگرفت، اطلاعات رسیده به «انتخاب»، حاکی از آن است که او به زودی مجدداً استعفا داده است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر به نقل از انتخاب ، به زودی این استعفا تقدیم شورا می‌شود. همچنین محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای شهر […]

درفک خبر

درحالیکه روز گذشته استعفای نجفی مورد پذیرش شورای شهر قرار نگرفت، اطلاعات رسیده به «انتخاب»، حاکی از آن است که او به زودی مجدداً استعفا داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر به نقل از انتخاب ، به زودی این استعفا تقدیم شورا می‌شود.

همچنین محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای شهر تهران با تایید خبر استعفای نجفی گفت: پس از رای دیروز شورای اسلامی شهر تهران در مخالفت با استعفای دکتر نجفی ایشان طی نامه‌ای، ضمن تشکر از اعتماد و حمایت شورا، اظهار کرده‌اند که با نظر پزشک معالج خود جهت انجام عمل جراحی و آغاز درمان، امکان ادامه حضور در مسئولیت را ندارند.

وی با بیان اینکه نامه دوم نجفی مبنی بر استعفا از شهرداری تهران دقایقی پیش در اختیار بنده قرار گرفت اظهار کرد: در این نامه شهردار تهران ذکر کرده که باتوجه به شرایطش قصد ادامه همکاری در شهرداری را ندارد.

رییس شورای شهر گفت: البته رای روز گذشته شورا به معنای تقدیر از زحمات آقای نجفی در طول دوره مسئولیت و حمایت از برنامه‌های مدیریت شهری بود و همانگونه که ایشان نیز در سخنان خود گفت بعلت مشکلات جسمی، قادر به ادامه حضور در شهرداری نیست.

وی با بیان اینکه موضوع استعفای دوم نجفی در جلسه علنی فردا شورای شهر تهران بررسی خواهد شد، گفت: درصورتی که استعفای دوم نجفی رأی بدهند در نهایت برای شهرداری تهران سرپرست انتخاب خواهد شد.

هاشمی تاکید کرد: در نخستین جلسه علنی شورا در ۲۱ فروردین ماه، استعفای مجدد دکتر نجفی طرح و اعضا درباره آن تصمیم خواهند گرفت.

رییس شورای شهر در پاسخ به این پرسیش که اگر اعضا شورای شهر تهران به استعفای دوم نجفی رأی مثبت خواهند داد یا خیر گفت: در این زمینه بهتر است بنده اظهارنظر کنم بگذاریم فردا جلسه علنی برگزار شود و در نهایت تصمیم گیری شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار