انتخاب پیشکسوت قایقرانی رودبار بعنوان رئیس کمیته پیشکسوتان فدارسیون قایقرانی

مجیدرضایی ماشمیانی
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 25 ژانویه 2018 | 09:58 ق.ظ
انتخاب پیشکسوت قایقرانی رودبار بعنوان رئیس کمیته پیشکسوتان فدارسیون قایقرانی ‍ انتخاب پیشکسوت قایقرانی شهرستان رودباربعنوان رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون قایقرانی ✍به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان رودبار ، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی محمد مهرجو با حکم رئیس فدراسیون به عنوان رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون قایقرانی منصوب شد. غلامرضا امینی رئیس […]

‍ انتخاب پیشکسوت قایقرانی شهرستان رودباربعنوان رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون قایقرانی

✍به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درفک خبر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان رودبار ، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی محمد مهرجو با حکم رئیس فدراسیون به عنوان رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون قایقرانی منصوب شد.
غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی طی حکمی محمد مهرجو از پیشکسوتان قایقرانی و داور بین المللی اسلالوم از شهرستان رودبار را به عنوان رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون قایقرانی منصوب کرد. در حکم وی آمده است :
“جناب آقای محمد مهرجو
با توجه به حسن سوابق و تجربیات ارزشمند حضرتعالی بموجب این حکم به عنوان رئیس کمیته پیشکسوتان این فدراسیون منصوب می شوید. امید است با اتکال به نیروهای لایزال الهی و همکاری سایر واحدهای فدراسیون در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش کشور موفق و موید باشید. ”
غلامرضا امینی
رئیس فدراسیون قایقرانی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
فروشگاه استوک ایران
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
دکتر لیلا پور نظری
محل كد آمار