هواشناسی درفک خبر؛

افزایش ابر، وزش باد و احتمال رگبار، رعد و برق پراکنده در انتظار آسمان گیلان است.

F.ah.kh
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 ژوئن 2019 | 17:37 ب.ظ
افزایش ابر، وزش باد و احتمال رگبار، رعد و برق پراکنده در انتظار آسمان گیلان است. درفک خبر/ مازیار غلامی، سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار طی ۴۸ ساعت آینده در منطقه است و براین اساس؛ افزایش ابر، وزش باد و احتمال رگبار، رعد و برق پراکنده دور از انتظار نیست. وی ادامه داد: همچنین طی این […]

درفک خبر/ مازیار غلامی، سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار طی ۴۸ ساعت آینده در منطقه است و براین اساس؛ افزایش ابر، وزش باد و احتمال رگبار، رعد و برق پراکنده دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت؛ پدیده مه در برخی نقاط جلگه‌ای استان پیش بینی می‌شود.

غلامی آسمان استان طی امروز را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا (سه شنبه) نیز آسمان را صاف تا قسمتی ابری و در پاره‌ای نقاط جلگه‌ای مه، گاهی افزایش ابر و وزش باد، احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده (به ویژه عصر و شب) پیش بینی کرد.

سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان طی ۲۴ ساعت گذشته در مربوط به شهرهای رودسر و رودبار با ۳۲ درجه سلسیوس و کمینه دما مربوط به دیلمان با ۱۱ درجه سلسیوس ذکرکرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
ویروهاستینگ
بازرگانی آهن آلات خانی
لاستیک فروشی حبیبی
زیتون حاج صفری و پسران
کانال تلگرام درفک خبر
کانال درفک خبر
محل كد آمار